Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő aki társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki társkeresés alatt nem fekszik le mindenkivel aki szembejön ?

Figyelt kérdés

Aki kibír 2-3 hét beszélgetést?


Vagy esetleg olyan aki velem is hajlandó lenne és nem csak a lelki nyomoràval terhel miközben a lábát másnak teszi szét?


Az utolsó eset most egy 48 éves nő akivel leveleztem pár napja , most közli hogy hajnalban lefeküdt valakivel de ő nem erre vágyik hanem komoly kapcsolatra így szeretne igazán megismerni...

WTF????



2020. aug. 29. 20:09
1 2 3 4
 21/34 peca1000 ***** válasza:

Mit túráztatod őket 2-3 hétig?


Varrd be a lompost minél hamarabb, és utána mehet a lelkizés :)

2020. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

#21 csinálnám ha engednék...

De pont ez a bajom hogy nekem soha nem engedik...

Pont annyira vagyok jó hogy lelkileg helyre jönnek és bumm az első jó pasi aki szembe jön

( A durva hogy az egyik konkrétan meg is írta így van )

2020. aug. 29. 22:09
 23/34 anonim ***** válasza:
78%
Van... És olyan férfi, aki nem csak lefeküdni akar? 🤔🤷🏻‍♀️
2020. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Elég határozott vagy? Férfias? Milyen a megjelenésed? Mert ez azért nem mindegy. Nem azért mondom, mert,ha jó a személyiséged és szebb vagy az ördögnél, ápolt vagy igényes és megvan minden fogad, akkor csak találod kéne valakit,aki hozzád passzol.

24 éves vagyok a férjem 44...van már egy lányunk. Soha az életben nem tudtam volna elképzelni, hogy ilyen "idős" lesz a párom,de annyira vagány ,férfias,sportos és jólelkű,de emellett határozott, intelligens férfi volt, hogy rögtön levett a lábamról. Azóta is rajongok érte és egyáltalán nem zavarnak a ráncai és az őszülő haja. Emellett jó apa is.

Szerintem túlságosan"jó"vagy. Nem vagy elég határozott. Ezt érzik rajtad a nők is. Az én férjem anno megmondta, hogy én leszek a felesége és így is lett. Ő vezetett én követtem, mert éreztem, hogy rá bízhatom magam.

2020. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

#23 van , sőt...


Csak ahogy a példám mutatja arra senkinek nincs igénye 40-50 alatt

2020. aug. 29. 22:36
 26/34 anonim ***** válasza:

#25


Sok nőnek lenne rá igénye. 40-50 alatt is.

Csak persze mint ahogy a nő és a férfi sem kezd komoly kapcsolatot olyannal, aki valamiért nem tetszik neki, előbb van az, hogy legyen egy “gyors menet”, ameddig a “nagyŐ” be nem toppanik azon a bizonyos ajtón.


És persze, van a kivétel vagy másik oldal, aki inkább csak egyedül várja 🤷🏻‍♀️

2020. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

#24 örülök hogy boldog vagy és kívánom hogy sokáig kitartson.


Ellenben kérdem én hogy azok a pasik akik alkalmiból megdugnak elhagyott magányos 40+os nőket azok is a te párodhoz hasonló jó tulajdonságokkal rendelkeznek és ugyanazokat a dolgokat megadják a nőknek amit te kapsz meg?

Vagy esetleg remekül hazudnak , azt mondják amit az ilyen nők hallani akarnak , szexelnek majd lépnek.... Amit mindegyik mesél hogy hány ilyen próbálkozásuk volt...


Amúgy se határozott se jóképű nem vagyok. Az előző a rengeteg átverés miatt az utóbbi genetika. Ez a szebb az ördögnél duma sajnos a valóságban nem létezik...

Több évtizedes csalódás és magány után pedig az ember nem a külsejével foglalkozik első sorban

2020. aug. 29. 22:45
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

Amikor régen randizgattam az akkor aktuális pasimmal, még simán jártam az előző szexpartneremhez dugni. Valahogy éreztem, hogy azzal a pasival nem lesz komoly a dolog. Így is lett. Kár lett volna "szakítani" a szexpartneremmel.


Amúgy tök buták ezek a nők, hogy beszámolnak neked róla. Vagy csak meg akarnak ezzel alázni? Mrt teljeaen xiszkréten is lehetne csinálni.


Amúgy férfiakra jobban jellemző, hogy egyszerre több vasat tartanak a tűzben. Téged meg erősen zavar, hogy a nők is meg merik ezt tenni. De hát az élet ilyen. Az erősebb kutya....

2020. aug. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
85%

"Van olyan nő aki társkeresés alatt nem fekszik le mindenkivel aki szembejön ?"

---> "a másik fele pedig egyáltalán nem akart szexelni se velem se mással"


Hát látod...ott vannak :)!


Jó, jó, persze, értem, nem az a lényeg, hogy a nők nem elég önmegtartóztatóak, hanem az, hogy VELED nem feküdt le senki, ez a baj.


Kérdezhetted volna azt is, van-e olyan nő, aki vállalja az igényeit, és benne van a kötetlen szexben, nem jókislánykodik feleslegesen, hiszen a nőknek, akiket nem kaptál meg, a másik felével ez a "baj".

Kérdezhetted volna azt is, mit csinálhatsz rosszul, amiért a szexre kapható nők csak neked nem kaphatóak.

Te mégis azt kérdezted burkoltan, hogy a büdös k...ák miért dugnak olyan könnyen, majd hozzászólásban kiegészítetted arra, hogy hogy merészelnek MÁSOKKAL könnyen dugni, mikor veled nem dugnak. Valamint kifejezted nemtetszésedet az iránt, hogy a lelküket bezzeg pátyolgathatod.


És akik olyan "fontosak" voltak neked, akiknek annyit törődtél az "értékes lelkével", azokat mélységesen megveted, mert léleksimogatásért punci jár, nem hobbiból csináltad, hanem fizetségért, ez nem emberség, hanem üzleti mechanizmus, és ők felrúgták az egyezséget.


Ezek fényében annak a fajta "jófiúnak" tűnsz, aki a tipikus "kedves, figyelmes és törődő vagyok veled, én jó leszek hozzád, mert fontos nekem, hogy végre széttedd a lábad, te büdös ri..nc" viselkedést hozza. Borsódzik a hátam.


Sajnálom hogy nem jön be a technikaként használt, merőben őszintétlen emberi kapcsolódásod, és mások aratják le a gyümölcsöt a hálátlan pi¢$áktól. Azt javaslom, ne játszd a barát-alapanyagot, ne tettesd, hogy egy pillanatig is különleges emberi lényt láttál meg a nőben (érzik, hogy nem stimmel a dolog, azért nem veled kezdenek komolyabban), hanem tanuld meg egyértelmű, de nem taszító módon kifejezni, hogy csak szexelni akarnál egy jót. És talán ne a lelkibeteg nőkkel próbálkozz. Szerintem ez javítana az esélyeiden.

2020. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
92%

#20 Én vagyok a 18-as. 43 éves vagyok és 4 férfival voltam. Ettől még hányinger a kettős mércéd. A másikat nem a partnerei száma alapján tisztelem vagy nem tisztelem. Ha egy férfi volt 20 nővel az pontosan ugyanolyan, mint ha egy nő volt.

Azt a problémádat megértem, hogy ha valaki ismerkedik valakivel és komolyat keres, ne keféljen mással, ez persze nemtől független, pasik is ezt csinálják.

2020. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!