Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy verekedős csávó vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy verekedős csávó vagyok, iszok és cigizek is ezért úgy gondolom a nők szemében a biztonságot jelentem. Akkor miért tartanak tőlem?

Figyelt kérdés

2020. aug. 28. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Troll.
2020. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagy troll vagy az még a jobbik eset...

2. Kinek kell egy olyan pasi aki alkesz + még verekszik is állandóan...

Ha ez igaz, akkor csak problémát jelentenél az állandó bajjal ami veled jár...

2020. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csomagold a könyveidet, mert kedden suli!
2020. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki a pöcs akar börtönbe járni látogatni?
2020. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A nők szemében egy agresszív barom soha nem jelenti a biztonságot. Pistike fiam menjél szépen vissza az általános negyedikbe ahonnan kiszabadultál...
2020. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Ez itt a baj, verekszel. Az igazi férfiak vernek, őket nem verik.
2020. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nők szemében nulla vagy kétszer áthúzva. Pont annyira biztonságos, mint egy időzített bomba.
2020. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Trolololo
2020. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert kishal vagy, majd ha felküzdötted magad az alvilágban legalább középre, akkor annyi nőd lesz, amennyit el sem bírsz. A nők fognak verekedni, hogy kinek a szájában legyen a bré, higgy nekem, tesó...


Kezdetnek csapj szét pár nehézfiút a Blahán, Keletinél vagy az Örsön és majd ha neked adja le a kebabos Mohamed meg a telefonos Ahmed a védelmi pénzt és legalább egy 10-15 fős, intézetis fiatal cigó srácokból álló bandád lesz, akik főnöknek szólítanak és leadják a drótot, ha jönnek a jagellók, akkor lesz punci is bőségesen.


Addig viszont csak egy átlagos tinisrác vagy, aki erősnek érzi magát, mert köhögés nélkül elszívott egy piros marbit és sikerül néha megverned nálad idősebbeket is az iskolaudvaron.

2020. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ócska futóbolond pszichopata vagy. Kinek kéne egy ilyen szar alak aki fűbe fába beleköt?
2020. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!