Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő aki társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki társkeresés alatt nem fekszik le mindenkivel aki szembejön ?

Figyelt kérdés

Aki kibír 2-3 hét beszélgetést?


Vagy esetleg olyan aki velem is hajlandó lenne és nem csak a lelki nyomoràval terhel miközben a lábát másnak teszi szét?


Az utolsó eset most egy 48 éves nő akivel leveleztem pár napja , most közli hogy hajnalban lefeküdt valakivel de ő nem erre vágyik hanem komoly kapcsolatra így szeretne igazán megismerni...

WTF????



2020. aug. 29. 20:09
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#8 tinderen vagy más társkeresőn jelölni szokták. Ez egy szóhasznàlat,és nem azt jelenti hogy lepisil


#9 Budapest


#10 igen nyilván ez a bajom hogy nem velem fekszenek le. Nem kifejezetten 20 éves lányokra vágyok,bár nem utasitàm vissza. Volt több is aki egyik napról a másikra jelentette be hogy mással feküdt le, és sok volt olyan is akinél ebbe az irányba terelődött a beszélgetés, de leoltott hogy ő nem olyan ,nem ezt keresi , érzelem kell és a többi marhaság ... Persze csak velem , mert mint a példák mutatják ez másnak nem feltétel

2020. aug. 29. 20:46
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan pasi aki nem dug meg minden nőt???
2020. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
#12 teljesen értelmetlen összehasonlítás , ugyanis a szex mindig a nő választása és döntése... Ha egy pasinak 20 nő ajanlja fel magát az egy jó pasi. Ha egy nő 20 pasinak ajànlja fel magát az xxxxx. Mert abba semmi érték vagy energia nincs. Amúgy vannak olyan nők akiket csak a lecsúszott alkoholista férfiak dugnak meg
2020. aug. 29. 20:56
 14/34 anonim ***** válasza:
85%
Hát ilyen pasival én sem akarnék ismerkedni....gáz vagy.
2020. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

#14 miért is?


Nem én fekszek össze vissza mindenkivel majd jövök a hülye dumával hogy komoly kapcsolatot akarok...

Ezt csak a nők tehetik meg hogy akkor és annyit szexelnek amennyi nekik jól esik, de persze aki rendesen akar ismerkedni azzal soha. Az várja ki a sorát 1-2 hónapot és persze nézze el hogy addig a nő a természetes igényeit kielégíti...

2020. aug. 29. 21:10
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

#11 jaaa, hát így világos mi a probléma.


A tinder szar. Ennyi.

2020. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Mitől szar? A női viselkedés nem a netes felülettől függ.

Ezek a nők bárhol ugyanígy viselkednek, az életben is, hisz szexelni csak ott lehet.

2020. aug. 29. 21:27
 18/34 anonim ***** válasza:
97%
Nos, én nőként nem viselkedem így. De ha szerinted az a férfi menő aki 20 nővel lefeküdt és az a nő ribi, akkor ez erősen kettős mérce és nem kellene ilyen vaskalapos, ostoba ember.
2020. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

#18 szerinted ugyanolyan nehézség egy nőnek és egy férfinak összehozni 20 numeràt?

Mert ez hatalmas ostobaság !

Bármilyen külsejű nő össze tudja hozni 20 nap alatt míg rengeteg pasinak egész életében nincs 20 partnere.

Ha nem fogod fel mekkora különbség van a számok mögött a két nem között akkor sajnálom.


Amúgy nem azt mondtam hogy a nő nem élvezheti ki a szexet, akàr több partnerrel is, csak akkor ne kommunikáljon mást, és ne várjon tiszteletet ilyen téren.

A sűrű partnere csere mindkét nemnél a megbizhatatlanság jele.

De komolyan az én példámnál ki az a marha aki elhiszi azt a dumát egy nőnek hogy komolyat keres miután bejelenti hogy ma hajnalba szexelt valakivel, vagy bármilyen nőtől akiről kiderül hogy havonta váltogatja a partnereit? (Ha az erkölcsi részt nem is nézzük , a nemi betegségek kockázata igenis komoly kézzel fogható kockázat)

2020. aug. 29. 21:52
 20/34 A kérdező kommentje:
#18 anonim módon el mered mondani őszintén hogy hány éves vagy és hány férfival voltál ?
2020. aug. 29. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!