Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hogyan lehet párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Ne gyertek légyszi azzal, hogy adjam le az igényeimet. Már pocakos, kopasz, csóró csávokkal próbálkoztam. Kvázi az "én szintemen", sőt volt, hogy alatta is, de mind hiába.


Sokan meg akarnak dugni (gondolom a nagy cicim miatt), vannak akik szexkapcsolatot is szeretnének velem, de ennyi.. tovább nem jutok.

Pedig nagyon türelmes, megértő és figyelmes vagyok. Amit ki is használnak, de nem profitálok ezekből. Hűséges típus is vagyok. Egy-két dolgot rosszul látok, de nagyon simulékony vagyok. Tudok érvelni stb. Sok srác tesz barátzónába még, mert jó velem beszélgetni, lehet hülyülni, nem veszem magamra a baráti élcelődéseket, beszólogatásokat, és ha úgy van, akkor vissza tudok szólni...

Tudok főzni, mosni, egyedül háztartást vezetni stb. Nem tudom, hogy még mit tegyek? Kezdjek el sminkelni és játszmázni, ne legyek többé őszinte? Vagy keressek én sokat, legyen vezető pozicíóm, az segítene?

Tudom, ne rinyáljak.. nekik nem is szoktam egyáltalán. Néha, röviden, ha megkérdezi, hogy mi történt pl a munkában akkor mondok pár szót, hogy most ott nehézségek vannak, de nem fejtegetem, nem panaszkodom.

Csúnya lányok, ti hogy csináljátok? Kérlek ne oltogassatok, bántsatok.

Köszönöm!!



2020. szept. 6. 20:07
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

5. Teljes mértékben tisztában vagyok a fogalommal.


7. Alapvetően nem, csak próbáltam körbeírni. Nekem a profitálás már az lenne, ha számítanék valakinek...


8. Nem szeretnék nem olyan lenni, mint amilyen nem vagyok. Alapvetően tényleg kedves típus vagyok. Amit elnyomok az annyi, hogy nem beszélek szándékosan sokat és igyekszem nem panaszkodni.

2020. szept. 6. 20:32
 12/36 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem tűnsz egy önmagaddal szemben objektív embernek, kérdező.
2020. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg tényleg az lesz a baj hogy görcsösen akarod, még ha igyekszel nem is mutatni,kiül.


Kövér és csúnya lányként pl kifejezetten csak szexkapcsolat érdekelne jelenleg, és én meg pont azt tapasztalom, hogy csak komoly kapcsolatot akarnak, vagy barátzónáznak, ami nekem nem jó jelenleg.


Ha tényleg el tudod engedni magadban azt, hogy minden áron kapcsolatot keresel, az a kisugarzasodon is meglátszik, és jobban bevonzod azokat, akik nem csak kalandot akarnak, mert nem fogják érezni a "kötelező" jelleget. Furán hangzik, de általában bejön.

2020. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
17%

Le irtam neki,h en nem vagyok kopasz es ronda...es engem nem erdekel,h nez ki.Nagyon meg szeretnem ismerni.

Azt hiszitek vissza irt? haat nem....pedig elotte irt par szot.

Engem miert nem akar megismerni aki nem verne at????

Hihetetlen ez az oldal...

2020. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
12. Szerintem nem lehet senki sem önmagával szemben objektív. Még ha meg is próbálja, egy szubjektív objektívnek ható véleményt fog tudni összehozni.
2020. szept. 6. 20:52
 16/36 A kérdező kommentje:
15. Nem gondolom, hogy most, hogy kiírtam egy kérdést, nem mozdulhatok a gép elől és figyelnem kell mikor jön egy új válasz vagy privát üzenet, és azon nyomban válaszolnom kellene. A türelem nagyon fontos és elengedhetetlen dolog az életben. Tudom, hogy nehéz, én is sokszor türelmetlenkedem, de peóbálom magamban tudatosítani, hogy az nem járható út.
2020. szept. 6. 20:54
 17/36 anonim ***** válasza:
10%
ma 20:54 Bocsi de tudom elore,h mikor nem fognak mar vissza irni...es mindig igy van.Persze lehet azzal jonni,h en voltam a turelmetlen....ugyan hagyjuk.En kerek elnezest.
2020. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Küldenél magadról egy képet?
2020. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
16%

Eggyik se kuld magarol kepet.Igy,h segitsen az ember ?

Tok folosleges a kerdesetek csunya nok.

Hiaba pontoztok le.

2020. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
25%
#15: aha, csak tudod, van aki törekszik arra, hogy a lehetőségekhez képest azért minél objektívebb legyen magával, meg persze van, aki beéri egy olyan szép, lakkozott (esetedben ez a belső tulajdonságokra vonatkozik) önmagáról alkotott képpel, mint például te. Aminek köszönhetően nem mozdul semerre, már ami a saját problémájának a megoldását illeti. Segítek: te valószínűleg a belső tulajdonságaidat tekintve sem vagy vonzó - ellentétben mondjuk a #13-as hozzászólóval, aki a jelek szerint már kezdi érteni, mi miért történik vele, és tudja, hogy hol van ebben az ő saját felelőssége.
2020. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!