Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként hogyan lehet párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Ne gyertek légyszi azzal, hogy adjam le az igényeimet. Már pocakos, kopasz, csóró csávokkal próbálkoztam. Kvázi az "én szintemen", sőt volt, hogy alatta is, de mind hiába.


Sokan meg akarnak dugni (gondolom a nagy cicim miatt), vannak akik szexkapcsolatot is szeretnének velem, de ennyi.. tovább nem jutok.

Pedig nagyon türelmes, megértő és figyelmes vagyok. Amit ki is használnak, de nem profitálok ezekből. Hűséges típus is vagyok. Egy-két dolgot rosszul látok, de nagyon simulékony vagyok. Tudok érvelni stb. Sok srác tesz barátzónába még, mert jó velem beszélgetni, lehet hülyülni, nem veszem magamra a baráti élcelődéseket, beszólogatásokat, és ha úgy van, akkor vissza tudok szólni...

Tudok főzni, mosni, egyedül háztartást vezetni stb. Nem tudom, hogy még mit tegyek? Kezdjek el sminkelni és játszmázni, ne legyek többé őszinte? Vagy keressek én sokat, legyen vezető pozicíóm, az segítene?

Tudom, ne rinyáljak.. nekik nem is szoktam egyáltalán. Néha, röviden, ha megkérdezi, hogy mi történt pl a munkában akkor mondok pár szót, hogy most ott nehézségek vannak, de nem fejtegetem, nem panaszkodom.

Csúnya lányok, ti hogy csináljátok? Kérlek ne oltogassatok, bántsatok.

Köszönöm!!



2020. szept. 6. 20:07
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
100%

Kocogjál naponta 1 órát (először 2-3 perc kocogás után pár perc séta, majd 5, 10, 15 perc után). Egy hónap múlva már másik nő leszel.


Ép testben ép lélek!

2020. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
#19: takarodj már a francba, te sunyi élősködő pióca.
2020. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
8%
ma 21:08 Csak nem betalalt? csunya vagy te is...adjatok neki tanacsokat akkor.Biztos,h a csunyak fogjak megoldani a problemait.
2020. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
100%

A kérdés csúnya lányokhoz szólt, úgyhogy ha nem vagy csúnya, vagy lány akkor menjél másik terápiás csoportba, ne itt kibicelj!

#21

2020. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
18%
Ne hergeld 23as oket,mert a csunya lanyok osszetartanak :D meg maratnak a macskáikkal.
2020. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
24. Köszönöm!!
2020. szept. 6. 21:30
 27/36 A kérdező kommentje:
20. Oké, tény, hogy nem a rossz tulajdonságaimról kezdtem el regélni, de ezeken tudatosan dolgozom!
2020. szept. 6. 21:33
 28/36 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy csinos?
2020. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
28. Csúnya vagyok, de írtam is. Tényleg. Kb átlagos alatt picivel.
2020. szept. 6. 22:23
 30/36 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy kérdező?
2020. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!