Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kezdőszöveggel írjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kezdőszöveggel írjak a pasinak Tinderen?

Figyelt kérdés
Matcheltünk, de nem ír, 4 kép van róla, bioja üres. A képek alapján nagyon bejön.
2020. szept. 8. 17:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Fordítva ültök a lovon, most én kérek segítséget tőletek, hogy milyen nyitásnak örülnétek.
2020. szept. 8. 18:06
 12/30 anonim ***** válasza:

Egy sziának!!!


És az ősznte érdeklődésnek arról h ki vagyok, milyen napom van, elmondod mit akarsz, nem hisztizel be ha épp nem érek rá válaszolni..ennyi

2020. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
47%
Igen, csak erre nem lehet válaszolni, akárki ül a lovon. Erre írtam, hogy i nők lehetetlent vártok el, amikor 1 bikinis képre írjunk. :D
2020. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Egy szia szerintem kevés. Ismeretlen embernek én sem szívesen számolnék be részletesen arról, hogy milyen napom volt, melyik munkatársam/főnököm/ügyfelem hogy idegesített fel.
2020. szept. 8. 18:14
 15/30 anonim ***** válasza:
No, én valami nagyon random dologgal szoktam indítani, mindig bejön. Valami olyasmivel, ami én vagyok, engem érdekel, ha nincs kit róla semmi info, amibe bele tudnék kapaszkodni.
2020. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés a szia, csak vadidegennek mit írj?
2020. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Akk jónapotkivánok 🤦🏻‍♂️🤣
2020. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Azt ne felejtsd el hő nem te. Ne vetitsd a saját reakciódat ugy mintha az övé lenne.
2020. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem fogom magázni:D Egyik képén egy borospohárral a kezében van, talán ez a legmegfoghatóbb. Jó ötlet lenne neki ezt írni, nektek tetszene az ilen nyitás? "Szia, voltál-e az idei Etyeki Piknik Light-on a hétvégén, hogy tetszett a tavalyihoz képest?"
2020. szept. 8. 18:23
 20/30 A kérdező kommentje:
*ilyen
2020. szept. 8. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!