Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már ezt?

Figyelt kérdés

A legtöbb olyan ember akinek valami "defektje" van, akár komoly mentális problémája, a társkeresés során begyűjti maga köré a hasonló embereket.

Illetve esélyesebb hogy azokkal ismerkedik.

Példa hogy értsd: adott lehet egy lelkileg gyenge nő, aki pont egy nárcisztikus férfival jön össze. Vagy amint egy korábbi kérdésben olvastam egy mentálisan zavart nő egy gerontofil lelkileg labilis pasival jön össze.

Ezek mindig megtalálják egymást.

Ezt más is észreveszi!?



2020. szept. 8. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért új neked?
2020. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1-es jó kérdés. :D Csak az előbb olvastam itt egy kérdést és elgondolkodtam. Hogy ezek egymást vonzzák be... és vajon miért!? :)
2020. szept. 8. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek a hozzájuk hasonlókhoz vonzódnak
2020. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológia tudománya leírta már ezt, hogy a hasonló gyerekkori lelki sérülésekkel bírók vonzódnak egymáshoz.
2020. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Találj egy lelkileg egészséges embert.

Aztán találj még egyet hozzá párnak.

Nem egyszerű.

2020. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Én több lelkileg megtört nőt ismertem meg, de ez amiatt van, mert akinek valami lelki problémája van, általában "szeretetéhesebb", nyitottabb, és olyan "elesettek védelme" ösztönt beindít bennem ami miatt vonzónak találom.
2020. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a világban!


Mármint persze, észrevettük, csak ez annyira... hogy is mondjam... egyértelmű.

2020. szept. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja persze minden esetben az ő hibájuk még akkor is ha nem.hülye áldozathibáztató barom.amugy se igaz amit irsz.
2020. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amugy meg nem minden esetben találják meg egymást kérdező
2020. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hm, én azért örülök a kérdésnek, most hogy így jobban belegondolok..

Bár ha azt nézem (szerintem) mindenki kapott olyan pofont az élettől.. simán lehetne egy világ-szintű orgiát tartani.

Aki nem” vagy hazudik, vagy szégyenli.

2020. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!