Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szegény emberként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény emberként tényleg választanom kell aközött, hogy barátnőm lesz vagy stabil egzisztenciám?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, itt sok a munkalehetőség, ezért is tervezem itt az életemet. Nem bulivárosként tekintek rá, hanem inkább aki szeretné kiaknázni a bulivárosban lévő lehetőségeket.


Mivel azon nem tudok változtatni, hogy hova születtem és nem vezet sehova ha egy életen át ezen síránkozom, ezért az egyetlen stratégia, amit követni tudok, hogy csökkentem a kiadásokat és növelem a bevételeket. Utóbbi tűnik mindig sokkal nehezebbnek.


Emiatt mondhatni amennyire csak tudtam, kivonultam a fogyasztói társadalomból. Kialakítottam egy olyan életet magamnak, ahol amit csak tudok, ingyen próbálom megszerezni. Edzőterem helyett fitnesszparkok, ingyenes könyvtár, netről letöltött filmek (tudom, csúnya dolog) és séta parkokban, a hegyekben vagy a Dunaparton.


Az elsőszámú célom az életben, hogy amennyit csak tudok, félre tudjak tenni a fizetésemből, még ha egyre inkább távolodik is a cél, mert a lakásárak jobban emelkednek, mint amennyivel növelni tudom a megtakarításomat.


Lehetséges, hogy létezik olyan lány Budapesten, akinek hasonlóak a céljai és számára is az anyagi függetlenség jelentené a legnagyobb boldogságot, nem a társadalmi megfelelési kényszerből apránként elszórt pénzek?



2019. márc. 8. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen.
2019. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Vannak ilyenek is szerintem , bár a mai fogyasztói társadalomban egyre kevesebb. A legtöbben olyan párt választanak akinek valamilye van , és a nők hamar kiszagolják ha olyan embert fognak ki aki jelen pillanatban mondjuk nem sikeres de később azzá válik. Sajnos minden az anyagiakról szól. Mert persze sokan valják , hogy nekem az is elég ha dolgozik aztán egyre többet vár el a nő..
2019. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok milliomos, mégis volt több barátnőm is.
2019. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell választani ! Ha egy férfi hol nézz ki, humoros , van munkahelye úgy könnyen lehet barátnője !


Ha viszont a férfi átlag (nem is kell hogy az alatti legyen) úgy inkább elsőnek legyen saját lakása , autója aztán kezdjen keresni egy nőt, mert nekik másképp esélytelen a mai világban !


Olyat nem fogsz találni aki veled együtt takarékoskodik 10 éven át! Csak úgy lehet ha te már rendelkezzel a szerintük alapokkal .

2019. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne lehetséges?
2019. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd mind2t. Majd együtt összedobjátok mindenre, ha találsz egy normális csajt, aki nem várja el, hogy eltartsad.; hanem majd azéert lesz veled, mert kölcsönösen szeretitek egymást.
2019. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5%
Ebben a mai világban vagy prostizhat egy férfi, vagy jó anyagi helyzetet teremt magának, és különösebb erőlködés nélkül lesz barátnője.
2019. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!