Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is igazságtalan ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igazságtalan ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok irigy senkire, meg tudom hogy nem másokhoz kell hasonlítani magát az embernek. De annyira rossz érzés hogy mások szinte semmit nem tesznek és összejön egy több éves kapcsolat már tini korukban is.

Én meg eleve nagy hátrányból indultam sokat kellett és kell változtatnom magamon. Sok lánynál is próbálkoztam már, és most leszek 26 és még mindig nem volt. Lelkileg nagyon megterhelő hogy tudom el vagyok késve, meg mások ennyi idősen már hol tartanak. Én meg még a nullán állok ilyen idősen is, és egyre kevesebb a remény hogy szerencsém lesz.


2020. szept. 9. 00:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Fogalmam sincs, hogy hol láttam vagy hallottam, de nagy igazság. Nem emlékszem rá szó szerint, de az a lényege, hogy nem azt kapjuk, amit érdemlünk, hanem ami jut.

Szóval de, lehet, hogy igazságtalan, de ez van. A világot nem tudod megváltoztatni. Annyit tehetsz, hogy magadért tepersz.

Úgy összességében milyen hátrányokkal indultál és mikben változtattál magadon? Hogy próbálkoztál?

2020. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem írsz arról, hogy vágynál barátnőre.

Arról írsz, hogy ez egy olyan teljesítmény, amit véghez kell vigyél, mert másoktól lemaradsz.

Ez nem jó, nem megfelelő, ez nem vezet párkapcsolathoz. Ha mégis, akkor sem arról fog szólni, amire való. Nem erre való.

2020. szept. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Előnytelen test. Nagyon zárkózott viselkedés, zavarban voltam sokszor elvörösödtem, hadartam, hibáztam beszéd közben. Komolexusok, egészségügyi problémák.


Ebből már csak részében a kinézetem rossz, vékony. Meg még mindig nem tudok közvetlen lenni. A többi szerencsére megoldodott.


Tehát rohadt szerencsétlenül jártam.

2020. szept. 9. 00:36
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Az én testem sem volt top. Zárkózott is voltam, könnyen zavarba jöttem. Nekem ezek nem okoztak komolyabb problémát, mint amin bármelyik tini átesett.

És mit csináltál, hogy javuljon a helyzet? Elmentél gyúrni? Kértél bárkitől segítséget?

2020. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Egyél sokat és kondizz.


Folyamatosan nőni fog a tömeged, egyre jobb alakod lesz. Imádni fogod, ahogy hetente feljön rád 1-1 kiló. A lányoknak is jobban fogsz tetszeni, a szebbeknek nem jönnek be a vékony férfiak, mert bőven válogathatnak.


Nem vagy elkésve, ne parázz. Csak tegyél valamit azért, hogy több sikered legyen.

2020. szept. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony voltam, ráadásul még pösze is, ez a mai napig előjön ha lámpalázas vagy zavarban vagyok. Te inkább, ahogy olvasom nálad önbizalom hiány lehet a gond. Fogadd el magad, tegyél azért, hogy számodra jobb legyen.
2020. szept. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem igazságtalan, pont jó így. Mi lenne a világgal, ha minden dadogó, vézna, szégyenlős fiúnak az ölébe hullanának a nők? Akkor semmi sem motiválna, h változz meg. Nem járnál sportolni, nem gyakorolnád a beszédet, sem önismeretet, mert ugye minek. Így legalább küzdeni kell. Hajrá!
2020. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

"Imádom", hogy itt mindenki csak azzal jön, mit változtasson a külsejével. Az igaz, hogy ha fejlesztené a kinézetét, akkor jobban tudna ismerkedni, de az alapprobléma mégiscsak ez: "összejön egy több éves kapcsolat "


Egy többéves kapcsolathoz csupán nem elég a külső. Azért már tenni kell.

2020. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Pszichológushoz kell menni, nem itt nyafogni.
2020. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Sétáltass kutyát. Más neked már nem lesz!
2020. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!