Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is igazságtalan ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igazságtalan ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok irigy senkire, meg tudom hogy nem másokhoz kell hasonlítani magát az embernek. De annyira rossz érzés hogy mások szinte semmit nem tesznek és összejön egy több éves kapcsolat már tini korukban is.

Én meg eleve nagy hátrányból indultam sokat kellett és kell változtatnom magamon. Sok lánynál is próbálkoztam már, és most leszek 26 és még mindig nem volt. Lelkileg nagyon megterhelő hogy tudom el vagyok késve, meg mások ennyi idősen már hol tartanak. Én meg még a nullán állok ilyen idősen is, és egyre kevesebb a remény hogy szerencsém lesz.


2020. szept. 9. 00:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen problémáknál, mindig mindenki azt mondja, változz meg alaposan külsőre is, belsőre is, DE!!!


Máskor meg mindenki azt hajtogatja, hogy az embert maximálisan önmagáért kell a másiknak szeretnie, olyannak, amilyen az adott ember.


Mindezekből én úgy gondolom, ha én most vézna, dadogós alak lennék és elmennék edzeni, hogy jó izmos legyek + a személyiségemet is gyökeresen megváltoztatnám, hogy egy nagy hangú, magáért kiálló, határozott valaki legyek és csupán ezek után hajtana rám minden nő, én bizony gorombán elhajtanám az összeset, mert én ezek után úgy érezném, hogy nem önmagamért szeretnek, csak egy kreált, mű embert, egy színészt, mert én eredetileg vézna-dadogós voltam, az voltam én, attól voltam én az, aki vagyok, az voltam én eredeti-hamisítatlanként, izmos-határozottként már nem önmagam vagyok, csupán egy hazugság, szerepjáték, kreált bábu stb... ergo csak a megteremtett karaktert szeretik, nem engem.


Értitek tehát? Én ramatyul érezném magam, mert abban a tudatban lennék, hogy csak azért "csorgatják a nyálukat", mert totálisan "eltorzítottam" a valós személyemet.

2020. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Írd le ide, konkréten miket teszel azért mindennap, hogy csajod legyen.
2020. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem! Irigy vagy másokra! Tegyél érte, hogy te is kelljel valakinek
2020. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#3: ne sajnáltasd magad és ne sajnáld magad. Semmire nem vezet. Nincs még rendben a személyiséged, különben nem írtál volna ilyeneket.

Ideje kimozdulni, menjél el társaságba. Kéne keresni egy olyan hobbit, ahol sok pozitív ember fog körülvenni. Pont most indul halom tánctanfolyam, iratkozz be kubai salsa-ra vagy WCS-re.

2020. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 az mondjuk kemény hogy tánctanfolyamok indulnak ennek a hisztinek a kellős közepén. Nem lehet hogy csak párokat várnak?
2020. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
"de az a lényege, hogy nem azt kapjuk, amit érdemlünk, hanem ami jut." ugy módositanám hogy nem mindig azt kapjuk amit érdemlünk.valamikor igen.a világ meg nem igazságos.van amikor igen de sokszor nem.ez a válasz a kérdésedre kérdező
2020. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nő vagy legalább?
2020. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok irigy senkire, meg tudom hogy nem másokhoz kell hasonlítani magát az embernek.(a következő mondatoddal pont ezt teszed hogy hasonlitasz) De annyira rossz érzés hogy mások szinte semmit nem tesznek és összejön egy több éves kapcsolat már tini korukban is."
2020. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
"a valós személyemet." személyiség változhat.Van egy alap stuktura de nincs kőbe vésve hogy valaki mindig dadogós lesz pl. ezért fals a mondat hogy valós személyedet(személyiséged) de valóban azért ne erőltess magadra egy viselkedésmódot személyiséget csak hogy jobban szeressenek igy értelmetlen az a mondatod is hogy elhajtanád őket.hiszen sose erőltetnél magadra ilyet.
2020. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!