Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány hogy most nincs munkám?

Figyelt kérdés

A korona előtt elvesztettem a munkámat, azóta nem jött még össze semmi.

Sajnos nincs jogsim, kocsim, ez elég hátrány.


Falun laktam a barátommal pár hónapot, ami szintén hátrány volt a munkakeresésben(onnan busz is alig járt, meg voltam lőve) , de most költöztem vissza városba.


Nem eltartót keresek. Nem élősködni akarok.

Van házam városon. Egy házrészem falun.

Amikor dolgoztam az utazásaink felét mindig fizettem, néha az egészet. Évekig nálam, városon lakott a barátom ingyen, nem adott semmibe.

Nem olyat keresek aki beköltözne hozzám, mert ezt nem akarom megint eljátszani...

Csak azért írtam le ezeket, hogy valóban nem lakhatást, eltartót keresek.

Szimplán csak ismerkednék.


A munkanélküli státuszomat elég cikinek érzem. Kevesebbnek érzem magam emberként.

Mennyire hátrány a munkanélküliség társkeresésben?

Inkább várjak, rakjam rendbe a dolgaimat és utána próbálkozzak?


2020. szept. 9. 08:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Elsőnek legyen újra munkád.
2020. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

1-es válaszolóval egyetértek!


Először legyen munkád! Előfordulhat könnyen, hogy egy munkatársad személyében fogod megtalálni Életed Párját is...

2020. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Miért kellene várnod az ismerkedéssel?

Ha egy rendes csaj vagy, így kelleni fogsz a pasiknak. Akik éltek már hosszú kapcsolatban, pontosan tudják, hogy lehet olyan amikor a nőnek nincs munkája és ezért kicsit nyilván támaszkodik a párjára és lesz majd fordítva, amikor a pasi munkanélküli és kicsit támaszkodik a másikra. Az is lehet, hogy akivel összejössz, majd annak egy ismerős ismerőse tud neked munkát ajánlani.

Én nem szégyelleném és nem várnék az ismerkedéssel, az élet amúgy is nagyon rövid.

2020. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon! Senki sem akar eltartani senkit sem! Keress mihamarabb munkát! Ne legyen már büdös a munka!!
2020. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy 4es!! Miért lenne neki büdös a munka?? Ostoba vagy nagyon
2020. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon hülye helyen lakhatsz ha ennyi idő alatt nem sikerült semmilyen munkát felhajtanod. A nagyobb városokban annyi a meghirdetett állás mint a szemét, a legtöbb helyre bárkit felvesznek, jobb mint a semmi míg nem találsz jobbat.
2020. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Aha annyi meghirdetett állás van,az van,csak basznak visszaszólni...
2020. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 igen, az sajnos jellemző probléma, hogy ahova nem téged vesznek fel, onnan vissza sem szólnak. De ahová téged vesznek fel, onnan biztosíthatlak hogy visszaszólnak. ;)
2020. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akinek van munkája az olyan könnyen pofázik
2020. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 nyilván nem az álmaid állásáról beszélek milliós fizetéssel, csak azt mondom, hogy a legtöbb munka jobb mint a semmi.
2020. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!