Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány hogy most nincs munkám?

Figyelt kérdés

A korona előtt elvesztettem a munkámat, azóta nem jött még össze semmi.

Sajnos nincs jogsim, kocsim, ez elég hátrány.


Falun laktam a barátommal pár hónapot, ami szintén hátrány volt a munkakeresésben(onnan busz is alig járt, meg voltam lőve) , de most költöztem vissza városba.


Nem eltartót keresek. Nem élősködni akarok.

Van házam városon. Egy házrészem falun.

Amikor dolgoztam az utazásaink felét mindig fizettem, néha az egészet. Évekig nálam, városon lakott a barátom ingyen, nem adott semmibe.

Nem olyat keresek aki beköltözne hozzám, mert ezt nem akarom megint eljátszani...

Csak azért írtam le ezeket, hogy valóban nem lakhatást, eltartót keresek.

Szimplán csak ismerkednék.


A munkanélküli státuszomat elég cikinek érzem. Kevesebbnek érzem magam emberként.

Mennyire hátrány a munkanélküliség társkeresésben?

Inkább várjak, rakjam rendbe a dolgaimat és utána próbálkozzak?


2020. szept. 9. 08:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Helyesen: városban. Szárnyas fejvadász fb. oldal, profession.hu tele naponta firssülő álláshirdetésekkel. Kizárt, hogy aktívan keresed és ennyi idő alatt nem találtál megfelelőt. Én augusztus közepén mondtam fel, szeptember 1-től van új munkahelyem (nő vagyok én is).
2020. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

It köszön vissza az,hogy kell a jogosítvány és kell a kocsi. Manapság ez nagyon nem luxus, munkaeszköz lehet.

Nem ismerem az anyagi helyzetedet, esetleg most belevághatsz a jogsi megszerzésébe.


Most sokan vannak ilyen helyzetben mint Te. Ha keresel munkát előbb-utóbb találsz is.

Ismerkedj nyugodtan, akinek elmondod,hogy dolgoztál, a vírus miatt levesztetted a munkád, de keresel,nem fog emiatt elzárkózni.


Esetleg gondolkodj el egy tanfolyamon, a munkaügyi központban nézz szét, hátha tudnak valamit ajánlani.

A szociális szférában, oktatásban, óvodákban mindig hiány van,ha ez Neked bejön, nézz szét ezen a területen.

2020. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jogsi kocsi persze.

Jogsi 200ezer ft. Kocsi ne is mondjam mennyibe kerül plusz a biztosítás,súlyadó,benzin,parkolás...fizesse ezeket a rossz nyavalya pláne ha nincs is munkája valakinek miből okostojás?

A buszbérlet meg csak max 10ezer

2020. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 ahogy a hozzászóló is írta, nem ismeri a kérdező anyagi helyzetét, simán lehet komolyabb megtakarítása. Nem mindenki él egyik napról a másikra.
2020. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Okostojás, évek alatt azért csak össze lehet gyűjteni ennyit.


Nem azonnal, egyben kell kifizetni, esetleg előbb az elmélet, és a lehetőség szerinti határidőn belül gyakorlat.


Ha falun élsz egyébként sincs esélyed nélküle, de városon élőként is szinte minden munkahelyen rákérdeznek,hogy van-e jogsid.

2020. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálam még 1helyen se kérdezték van e jogsim
2020. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az Önéletrajz mintákban eleve adott kérdés.

Persze, tőlem se kérdezték meg mivel helyben dolgozom, de a munkahelyemen vannak olyan munkakörök ahová ha máshonnan jár ide nincs megfelelő tömegközlekedés.Ha jelentkezik valaki rögtön rákérdez a vezető arra hogy fogja tudni megoldani a lejárást. Meglepő,de sokan nem is gondolnak erre annyira természetes,hogy biztos van busz...hát nincs.

2020. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 BeefEater ***** válasza:
Szerintem semennyire. Nem az van, hogy soha nem is dolgoztál és nem is akarsz. Az élet megy tovább.
2020. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!