Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fog így valaki is elfogadni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog így valaki is elfogadni? Chron betegséget diagnosztizáltak nálam. Oda kell figyelnem az étrendre és életem végéig gyógyszert kell szednem.

Figyelt kérdés
Lesznek heveny időszakok amikor hasmenésem van. Hosszú utazás hasfogóval lehet. És még tejfehérje allergiám is van. Úgy érzem teher lennék a másiknak. Mert sok mindenre figyelni kell. Lehet így párkapcsolatom, családom?

2020. szept. 9. 10:05
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy mi az a hasonló betegség
2020. szept. 9. 12:16
 22/43 anonim ***** válasza:
13%

Leginkább olyan ember fogja elfogadni, akinek szintén van valami betegsége, ami kb. ekkora mértékben korlátozza az életét. Mondjuk egy cukorbeteg, aki inzulinozza magát és ügyelnie kell arra is, hogy mikor, meg arra is, hogy mit eszik.


Egyébként az emésztőrendszeri betegségek mögött is ott vannak a megoldatlan lelki problémák, éppúgy, mint a szorongás mögött.

2020. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
16%
Nekem rosszabb betegségem van és soha eszembe se jutott, hogy ez bármikor bárhol is hátrány lehet. Nem szabad ennyire beleélned amgad a betegségekbe.
2020. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
83%
#23 Ez nem egy verseny dikk...Mi az, hogy rosszabb betegség?
2020. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
22-es van lelki is igen. Elhagytam a párom, mert egyre jobban süllyedt bele az illegális dolgokba és már nagyon durva üzletei voltak. Anyuhoz költöztem vissza, ami megint rossz döntés volt, mert ő gyermekkorom óta tehenek tart és semminek. Pedig álom munkám van és sokat tanultam érte, de nem anyu miatt, hanem magam miatt. De amíg orvoshoz kell járnom nem engedhetem meg hogy elköltözzek, mert magánorvos.Az államiban decemberben kaptam időpontot.
2020. szept. 9. 13:01
 26/43 A kérdező kommentje:
De ezeket a problémákat kezdem már feldolgozni
2020. szept. 9. 13:02
 27/43 anonim ***** válasza:
78%
24, nem verseny, csak érzékeltetni szereztem volna, hogy lehetne rosszabb is
2020. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
48%

Miért ne fogadna el bárki? Semmi bajom nem lenne veled, ha csak a betegségedet nézzük. A többiről meg nyilván nem tudok nyilatkozni. :)


Miért ne költözhetnél el? Máshol is van magándoki, nem csak ott, ahol anyud él...

2020. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Mert pl. a vastagbél tükrözés 86ezer Ft lesz. A gyomortükrözés csak 56ezer. Plusz a konzultációk. És mivel szándékosan mindent a volt páromnál hagytam így kénytelen vagyok 0-ról kezdeni az életem. De ebbe nem szeretnék belemenni. Ez volt a legjobb döntés
2020. szept. 9. 13:59
 30/43 anonim ***** válasza:

Ohh hogy anyagi oka van a dolgoknak. Nézd, ezt a részét teljesen meg tudnám érteni és egyáltalán nem okozna problémát.


Egyébként hol találtál munkát, mármint amelyik városba gondolom költözni is szeretnél majd. :)

2020. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!