Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fog így valaki is elfogadni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog így valaki is elfogadni? Chron betegséget diagnosztizáltak nálam. Oda kell figyelnem az étrendre és életem végéig gyógyszert kell szednem.

Figyelt kérdés
Lesznek heveny időszakok amikor hasmenésem van. Hosszú utazás hasfogóval lehet. És még tejfehérje allergiám is van. Úgy érzem teher lennék a másiknak. Mert sok mindenre figyelni kell. Lehet így párkapcsolatom, családom?

2020. szept. 9. 10:05
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Ceohn-om van, volt hogy fel ev alatt volt harom hasi mutetem is, na az kemeny idoszak volt.

Azota, koszonom, meghazasaodtam, van ket gyerekem, dolgozom, napi szinten kerekparozom, extremsportolok.


Ja, hogy neha megy a hasam Megtanulja az ember azt kezelni, nem hatraltat semmiben.

2020. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
17%
Ha álommunkád van abból nem tudod finanszírozni a vizsgálataidat? Miért kell mindent magánúton? Anyukádról nem vagy jó véleménnyel,mrgis felnőttként az Ő segítségére szorulsz. Otthagytál mindent a volt párodnak...nem kellett volna ha pénzed fekszik benne és Te is segítségre szorulsz. A kérdésed nem erre vonatkozik,de először rendezd az életed és úgy legyen -szakítás után - célod az ismerkedés.
2020. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
32-es nem tudod a részleteket, de nem anyu tart el. De ehhez semmi közöd. Már bocsánat. Ha piszkálódni akarsz más kérdésnél tedd. Köszönöm
2020. szept. 9. 18:24
 34/43 A kérdező kommentje:
31-es mit jelente a néha hasmenés nálad?
2020. szept. 9. 18:25
 35/43 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarok piszkálódni /32-es vagyok/, és olyanra reagáltam amit Te írtál. Ráadásul ha kerekben nézem a történetet én azt latom,hogy az egyéb körülményeid inkább akadály az ismerkedésnél mint a betegség. Nekem is van krónikus betegségem,nem volt hátrány az ismerkedésnél még úgy sem,hogy leszázalékoltak. Dolgozom,gyerekem van,párkapcsolatom. Mindenkinek van nehézség az életében,sajnos a betegség is egyre gyakoribb. Aki elfogad így,azzal ismerkedj.
2020. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Jaj drága, olyan dolgon aggódsz, amin nincs miért. Én is ezen aggódtam az elején, amikor kiderült a Crohn. Ne félj. :)


Mindenesetre az állami ellátástól menekülni kell, jogos, magánpraxisnál ki kell fizetni a 86 ezret tükrözéshez, ott legalább minőségi munkát végeznek, altatnak rendesen. De ha annyira álommunkád van, én sem értem, ez az összeg pár évente miért lenne akkora probléma.

Én is azt tudom mondani, hogy álommunkám van amiért én is sokat tanultam, de engem ha havonta kellene tükrözni, az sem vágna földhöz pénzügyileg. Végbél ügyileg annál inkább. De az orvos panaszmentes időszakban csak 5 évente javasolja.

2020. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

A chron betegség is minden embernél más lefolyású, máshogy hatnak a gyógyszerek, más terápia jelent megoldást... Én sebészeti osztályon dolgoztam, kimondottan chron és colitisre specializálódtunk. Elmondhatom, h szinte az összes fiatalnak fogta az ágy mellett a párja a kezét. Sok családos beteg is megfordult nálunk. Biztosan botlassz bele olyan emberekbe is, akik nem akarnak a betegségeddel is együtt lenni, de tapaszalatból tudom, h rengeteg ember elfogadó ilyen téren. Fel a fejjel, rendezd a magánéleted és kitartást!

Nekem egy ilyen betegség nem lenne akadály, h elfogadjam az illetőt páromnak.

Ha szeretnél beszélgetni, vagy bármiben tudok segíteni, nyugodtan írj rám. 30/N

2020. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
68%

Csak mert látom, hogy a többség nem tudja helyesen leírni:

C-R-O-H-N

CROHN

Crohn

crohn

2020. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
#38 Ezt a fontos infót megtarthattad volna magadnak xD
2020. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
A többit leírtam a 36-ban. Nincs miért aggódnia. Aki szereti, az simán elfogadja így is.
2020. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!