Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fog így valaki is elfogadni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog így valaki is elfogadni? Chron betegséget diagnosztizáltak nálam. Oda kell figyelnem az étrendre és életem végéig gyógyszert kell szednem.

Figyelt kérdés
Lesznek heveny időszakok amikor hasmenésem van. Hosszú utazás hasfogóval lehet. És még tejfehérje allergiám is van. Úgy érzem teher lennék a másiknak. Mert sok mindenre figyelni kell. Lehet így párkapcsolatom, családom?

2020. szept. 9. 10:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

#34: Napi 1-3 alkalommal, altalaban etkezes utan fel-egy oraval, nagyresze folyadek. De azert visszatarthato, felnottkent azer megtanulja az ember kontrollalni, megha nem is kellemes.

De hat nem fogom hagyni, hogy ennyi megakadalyozzon az eletben.


(Akinek fixen sztomazsakja van (foleg, ha vekonybeles, az a rosszabb talan), na ANNAK nehez, kitartas neki, es oruljon, akinek nincs/nem volt.)

2020. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Ezek a tedd rendbe a magánélete, nem vágna földhöz ennyi pénz havonta nagyon nem helyén való kommentek. Anyum akárhogy is viselkedik az anyum. Beteg. Ápolnom kell. És az ő orvosi költségeit is fizetem. Plusz a ház, lakás, autó fenntartása. És ne soroljam a többit. Jelenleg rendes ápolót keresek mellé. De erről ennyi.
2020. szept. 10. 04:13
 43/43 anonim ***** válasza:
0%
Na nekem ez a hozzáállás, hogy "Anyum akárhogy is viselkedik az anyum." sokkal nagyobb gond kapcsolatban, mint egy Chron betegség. És én szeretem az anyukámat, de ez sokat elmond rólad, hogy akárhogy viselkedik, csicskulsz.
2020. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!