Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a legnagyobb különbségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legnagyobb különbségek a gyakoris mentalitás és a való élet között a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Miket vesztek észre ha szétnéztek magatok körül, illetve itt az oldalon?
2020. szept. 10. 11:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

16os! Én is éltem így az exférjemmel, hogy feleztünk mindent. A kaját, a rezsit, a hiteltörlesztést, a gyerekek költségeit, mindent. Miért olyan elképzelhetetlen ez?

46N

2020. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francnak kéne a patkánylyukad felét előrántanom, amikor van sajátom?

Nálam a "női" 50-50% az az, hogy egész pontosan a felét fizetem mindennek, a közös tulajdonú lakásban.

2020. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

#20


Mindig elgondolkozom azon, hogyan válik valaki ennyire rosszindulatúvá, megkeseredetté és irreálissá.

Van esetleg mentális problémád?

2020. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
20%

"Mindig elgondolkozom azon, hogyan válik valaki ennyire rosszindulatúvá, megkeseredetté és irreálissá."


Sokat olvasom a "női véleményeket", így az ember megutálja őket.

22: Patkánylyuk? Van 1-2 ilyen patkánylyukam. Ezek szerint te villában élsz, de gondolom csak egy ostoba nő vagy, akinek csak a pofája nagy, a fele fele meg ismerem milyen nálatok. Lehet pont nálad nem, de én most átlagról beszélek. Nah ezért lesz egy férfi rosszindulatú a nökkel kapcsolatban, mert többsége nem képes másra, csak "önbizalomtördelésre", úgy h önmaga negyedannyit sem ér. Undorító egy népség, messziről érezni a féktelen nárcizmus undorító szagát.

2020. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nem élek villában, és nem is érdekel, nem is különösebben akarok. Nem érdekel, mid van, nem foglak ettől semmibe sem nézni, hiába próbálkozol.
2020. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
25-ös, akkor ne szidd a másikét, nem tanították meg otthon? Nem szeretem a beteg embereket, de megint belefutottam, hogy ész érveket hozok hülyegyerekeknek, azt gyerekes választ kapok. Mind1, részemről lezártam.
2020. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

#24:

Eléggé rémisztő, hogy ilyen emberek zladgálnak szabadlábon az utcán, mint te.

2020. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
26%
Azt szidok, amit akarok. Jól figyelj, kisapám: LESZ.AROM, mind van, nem vagy ettől semmi a szememben. Lesz.arom a házad (házaid), és lesz.arom hány milliód van és hány éve edzel, mekkora karod van. Pofán röhögni tudnálak csak élőben is. Semmivel nem vagy több nálam.
2020. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
2020. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28- én meg lesz.arom a fejed :) Kvittek vagyunk, s ahogy elnézem te egy finom úrinő is. Otthon anyád dolgait nézd le, ne másét te kisebbségi komplexusos félember.
2020. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!