Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbáljak meg többet beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljak meg többet beszélni vele, vagy inkább hívjam el valahova?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy üzlet ahova járni szoktam és ott kinéztem magamnak egy lányt (ott dolgozik). Próbáltam valamennyire társalogni, de ott nem igazán van rá alkalom + sokszor nincs is ott, tehát mondjuk maximum heti 2-3 alkalommal tudnék vele beszélni valamennyit, ha éppen nem elfoglalt. A döntést így is magamnak fogom meghozni, de azért kíváncsi lennék pár véleményre vagy érvre.

Szóval a lényeg, hogy beszéltünk 2-3 alkalommal, de ezek nagyon rövidek voltak. Szerintetek megéri még inkább keresni az alkalmat, hogy tudjak vele egy kicsit beszélni mielőtt elhívnám valahova, vagy a következő alkalommal ha beszélgetésbe keveredek, akkor hívjam is el? Valószínűleg ha így nem jövök be neki, akkor pár plusz beszélgetés után se fogok, de közben meg gondolom az se jó ha majdnem teljesen ismeretlenként próbálkozok be. Mit gondoltok?


2020. szept. 10. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elhívnám egyből. Szerintem is igaz, ha most nem tetszel neki, később sem fogsz.
2020. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Először tudd meg, hogy van e párja. Ha csak simán rákérdezel, és azt mondja van, kevésbé lesz kínos utána is odajárni, mintha elhívnád vhova és akkor mondja, hogy van.
2020. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát most kövezzetek meg, de ha így rákérdezek, hogy van-e valakije, vagy elhívom az kb. ugyanaz.

De amúgy miért lenne kínos utána? Ha engem akarna elhívni valahova egy lány úgy, hogy nekem lenne valakim, akkor szerintem elég szimpatikus lenne.

2020. szept. 10. 23:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el, másképp nem tudod meg hogy szimpatikus vagy-e neki egyáltalán.
2020. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ezt te érzed hogy munkakörből adódóan cseveg szívesen vagy be is jössz neki és flörtölget. Ha utóbbi, akkor hívd el nyugodtan. Ne kérdezd meg van e valakije, majd kiderül. De ha zavarna hogy párja van és randin derül ki, akkor előre puhatold ki. Pl. barátod mit szólna hozzá ha kicsit csrvegnénk itt és itt? Válaszból megtudod mi a helyzet.
2020. szept. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Persze hívd el, egyszerűbb túl esni rajta. A van-e barátod puhatolózást nem javaslom, feltételezzük már róla, hogy ha van, akkor azt fogja mondani, hogy köszi a meghívást, nem megyek, van barátom.
2020. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 veled értek egyet, nem is tudom, hogy az ötös mire gondolt. Nyilván úgy hívnám el, hogy egyértelművé teszem mire gondolok.
2020. szept. 11. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:

#7. Arra gondoltam, hogy nem kell elhívnod sehova, amíg nem tudod meg, hogy van e pasija.

Azért írtam a kérdést, amit ha feltenné neki, megtudnád hogy foglalt e, ugyanakkor nem hívtad még el sehova.

Csak tudod, azt az égést, amikor elhívod, el is megy, majd ott közli veled hogy cuki voltál meg minden, csak hát neki barátja van. A konkrét elhívás is kudarc, ha azzal koptat le hogy foglalt.

Remélem most már érted.

2020. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom ti milyen dimenzióban éltek, de én ilyenről még csak nem is nagyon hallottam, hogy belemegy egy randiba aztán közli, hogy van pasija. De legalábbis az szerintem nem nekem lenne égés.
2020. szept. 13. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Történt fejlemény az ügyetekben?
2020. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!