Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év körül hova kéne eljarnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körül hova kéne eljarnom ismerkedni?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedés annyira nem jön be, de mivel nincs társasági életem nagyon, nem tudom hol kéne próbálkozni egy kisebb városban elek, itt esélytelen szóval valami más helyen kéne. Ti hol ismerkedtek leginkább,?ebben a korban tényleg ilyen nehéz?
2020. szept. 11. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress valami csoportos hobbit. Én salsázni jártam, igaz nem ismerkedés céljából, de voltak akik összejöttek a csoportban. Amellett, hogy lesz egy hobbid, kikapcsolódsz vagy tanulsz vmit, lehet ott ismerkedni is szeretem, akár csak barátilag, kapcsolat céljából.
2020. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Társkereső, én is onnan ismerem a feleségem.
2020. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A társkereső IS jó lehet, de tudni kell használni - a legfontosabb hogy ne várj tőle csodát. Amúgy meg mozdulj ki emberek közé, hobbi, sport, tánc, buli, kiránduló vagy népdalkör tökmindegy, menj emberek közé. Legyél nyitott a világra, járj nyitott szemmel - minél több emberrel találkozol annál nagyobb esély hogy köztük lesz az igazi.
2020. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam, hogy senki sem megy egyedül ezekre a helyekre. Max. nyelvtanfolyamra. Szóval: társkereső
2020. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!