Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az internetes társkeresőkön egy nő számára legalább 9/10 -es külsejűnek kell lennem ahhoz, hogy ismerkedni akarjon velem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Elég a 8/10 is! :D


Amúgy azért, mert a pasik túl pincsik, a nők meg katalógusként kezelik a társkeresőt.

Amúgy ezerszer feltették már ezt a kérdést. Az egyik oldalról jött a nők szidása, a másik oldalról meg a szentté avatásuk. Most is ez lesz. Senki sem fogja meglátni magában is a hibát, pedig mindkét nemnek benne van a dologban a keze.

Ja, plusz páran majd leírják, hogy "hogykeértenieztapontozást" és "aki normálisan néz ki, tuti egyből talál valakit".

2020. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ezt ki mondta? Ha nem ismerkednek veled, annak sok oka lehet, nem csak a külső...
2020. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2-es. Igen, de ha nincs az ő szemükben 9/10-es külsőm, akkor tuti, hogy nem fognak válaszolni.


Én 5/10-es külsejű vagyok és 5/10-es külsejű lányt szeretnék barátnőnek. De hiába, mert az átlagos nőknek is csak nagyon jóképű férfi kell, szóval teljesen le vagyok tojva.

2020. szept. 10. 13:28
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hál istennek.
2020. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem 5/10-es nőknél próbálkozol, marhára nem jól lövöd be a szintet.
2020. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem te is a kèp alapjàn döntesz.

Egyèbkènt lehet, h vkinek Brad Pitt a 10-es, vkinek Jackie Chan, vkinek meg te.

2020. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem jól lövöd be a szintet, de ha mégis! Akkor sem törvényszerű, hogy tetszeni fogsz. A volt férjem alacsony, görbe fogú x lábú és csóró pasi, mégis oda meg vissza voltam érte, nála jobb pasikat is elutasítottam, ugyanis ő vonzott. De attól még nem vonz az összes ilyen pasi! Attól hogy valaki saját maga szerint vagy ténylegesen a szintemen van, még nem fog vonzani, de ez nem jelenti azt, hogy nekem 10/10 kell. Ezért hülyeség a szintezés.
2020. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De, szerintem jól lövöm be. Olyan nőknél próbálkozok, akiket az utcán nem néznék meg, mert nem annyira szépek. Nekem nem fontos annyira a külső. Nem baj, ha nem tetszik nekem úgy igazán a nő. Elég, ha 5/10-es. De tény, hogy ne legyen csúnya, mert akkor nem tudnék vonzódni hozzá.
2020. szept. 10. 13:58
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy te nem nézed meg, más meg igen.

Nekem is volt olyan pasi, aki azt mondta, hogy sosem venne észre az utcán, de olyan aranyos személyiségem van, hogy mégis adna esélyt, meg azért tud vonzódni hozzám.

Közben mások dudálnak, bámulnak, és folyamatosan udvaroltak nála milliószor jobb pasik, és ők nem csak beérték volna velem.

Lehet, hogy nálad is valami ilyesmi van.

2020. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a társkeresőzést, ott mindent találsz, csak társat nem. Nem is értem ezt, de most tényleg, mit várok ettől, egy kép alapján nem lehet eldönteni semmit sem. Van olyan ismerősöm, akit képen láttam legelőször, semmiben hatással nem volt rám, amikor meg találkoztunk majd' elolvadtam tőle, mert varázsa volt a megjelenésének, a hangjának, a mozdulatainak, így lett kerek az egész.
2020. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!