Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami nem stimmel ennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel ennél a férfinál?

Figyelt kérdés
Facebookon beszélek egy pasival 3 napja, de személyesen nem találkoztunk. Szinte állandóan ír nekem, és szíveket is küld. Azt állítja hogy én vagyok a tökéletes nő a számára, és hogy nagyon szeretné ha mi egy pár lennénk, állandóan rám gondol. Egyszer volt hogy egy fél órára kiléptem, és mondta hogy hol voltam, biztos nagyon sok dolgom volt. Egyszer neki dolga akadt, azt írta, hogy míg dolgozik, addig én pihenjek. Szomorú lenne ha többet nem írnánk egymásnak.
2020. szept. 12. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most újra kiírtad?

Akkor veled se stimmel valami

2020. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Vele se, veled se. Senkivel se.
2020. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, mert eddig nem kaptam egy választ sem.
2020. szept. 12. 15:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz vele, és kiderül.

Beteg dolog hetekig a szomszédból írni ilyeneket, pláne egész nap, ismeretlenül...A net arra való, ha nincs LEHETŐSÉGED személyesen intézni valamit.

2020. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3 napja! Ez nem kapcsolat. Sztem nagyon nyomul de a semmire, nem is találkoztatok. Minek irkálsz idegennek? Ez nem normális dolog.
2020. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteges az ilyen szintű ragaszkodás már ennyi idő után. Én menekülnék tőle.
2020. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle beteges ragaszkodásról nincs szó, kedves utolsó. Sőt még csak ragaszkodásról sincs. A pasi azt írja, amit (szerinte) kérdező olvasni akar. Ősi trükk, és jellemzően a nős pasik élnek vele, akik a Zasszony mellett megtanultak egyet-mást a női lélekről.
2020. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki 3 nap után ilyeneket ír, az vagy csak szórakozik egy jót, vagy az ágyába akar csalogatni. De szerintem ehhez nem kell atomfizikusnak lenni, hogy rájöjj
2020. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem normális dolog ez.A találkozót nem kockáztatnám.Építsd le valahogy!
2020. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ilyeneket ír ismeretlenül, ott már súlyos gondok vannak (lesznek).
2020. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!