Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vékony, lányos, érzékeny,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, lányos, érzékeny, kapcsolatra vágyó fiúk! Miért van az, hogy tartós kapcsolatot kerestek, de közben meg majdnem semmit sem tesztek meg érte?!

Figyelt kérdés
Itt is válaszoltam többnek, írtatok, más helyen is csak siránkoztok, de pár üzenet és ennyi, semmi tovább? Ez lenne a tartós kapcsolat felé vezető út, egy jó, aktív pasit akartok, aki a tenyerén hordozna, de mivel nem azonnal rohan, nem akar megdugni még ma, azonnal, akkor dobjátok őket?! Lehet szerintetek rendben van ez látatlanban is, de ne siránkozzatok és várjátok almaitok pasiját, mert ahhoz sajnos menni kell az agyikóba, aludni! 😁

2019. máj. 28. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
nekem is irtal. en is vekony, lanyos passziv srac vagyok es oszinten... nem vagy szimpatikus. nem csak azert, mert nem akarsz rogton dugni, hanem mert ilyen kerdeseket irsz ki es mindenkire rairsz. nalam mar a "gaybor" nevvel elvagtad magad. olyan, mintha 40 multal volna
2019. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés teljesen jogos!
2019. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szóval mégsem vagyok szimpatikus, mert nem akarok azonnal dugni...

Igen, mindenkire ráírok, eddig vagy öt emberre. Csak éppen a válaszok maradnak el pár valasz után.

Ja, hülye nevem van, igen, más is mondta már 😀

Negyven fölött nem lesz élet ezek szerint? 😮

Szóval ezért nem talál egy passzív sem tartós kapcsolatot. Miattam. Értem. 😁

2019. máj. 28. 19:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne álatálnosíts

Nem mindenki csak megdugatni akarja magát..

2019. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*általánosíts
2019. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rossz általánosítás. Akik azért nem írnak vissza, mert egyből szexet akarnak, azok biztos, hogy nem érzékeny kapcsolatra vágynak. A "lányos" jelzőt nem értem nálad mit jelent (külsőre olyan mint egy lány vagy a viselkedése lányos? Vagy inkább arra gondoltál, hogy fiús és nem túl "férfias"?)
2019. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

N általánosítás, csak tapasztalat a részemről. Nemcsak itt, de más, netes társkeresőben is pár alkalom után eltűntek.

Lányos kinézetű, lelkületű, érzékeny, passzív...

2019. máj. 28. 20:58
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Én személy szerint “elvárom” (nem ez a legmegfelelőbb szó..) hogy az aktív legyen a kapcsolat motorja.. hogy teljesen ráhagyatkozhassak, hogy ő irányítson, s ez bizony nem kis melóval jár.. Igen, a nemiség kérdése (is) fontos. Egy jól működő kapcsolathoz ez is hozzá tartozik, és igen, talán mondhatom hogy minden lányos passzív vágyik egy olyan aktívra aki ellátja a baját. És ebben nincs semmi rossz.

Nyugodtan pontozz le, de ha te eddig csak ilyen tapasztalatokat szereztél, akkor nem feltétlenül mindig a másik fél a hibás.

2019. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Ezekben a kérdésekben semmi igazán FÉRFIAS nincsen. Kétségbeesett segélykiáltásoknak, (nőies) jajgatásnak, siránkozásnak tűnnek egy 40+-os embertől, aki tizen-huszonéves fiúkra vadászik. Aztán meg ha nincs találat, akkor őket hibáztatja. Rossz érzést keltenek ezek a kérdések sok fiatal srácban. Nem az a gond, hogy rögtön d.gni akarnának a fiatalok, te meg nem akarsz, hanem szánalmat kelt az emberekben ez a kétségbeesett siránkozás.

Tudom, ez most nagyon bemar (Bocsi!), de magadban keresd a hibát.

2019. máj. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Semmi sirankozás nem volt, hacsak nem a kérdésemben, konkrétan. Viszont jópár ismerkedő oldalon látom, tapasztalom, mint itt is, hogy az említett fiúk keseregnek (na, jó siránkoznak),hogy senkinek nem kellenek, csak arra. Jópár évig vokt kapcsolatom, jó és szép volt, de már ismét egyedül, de nem magányosan vagyok. De látom a netes ismerkedés és egyéb felületek csak rosszabbak lettek. Nem is számítok rá, hogy ezeken bármi normálisat lehetne találni. Csak azt gondoltam az elmúlt évek alatt változott valami, de úgy tűnik nem pozitív irányba.

Akinek még ez sem volt férfias válasz, hát nem, az sem kaphatja be. 😁 😋

2019. máj. 29. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!