Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők mért rettegtek a puáktól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mért rettegtek a puáktól? Attól tartotok, hogy egy pua lovag elcsábít titeket aztán otthagy összetört szívvel?

Figyelt kérdés
pedig nem minden pua száll egyik nőről a másikra. van, aki komoly kapcsolatot akar. Mért vólna baj ha egy ilyen pasi csavarja el a fejetek és részesít fantasztikus sexbe?

2020. szept. 14. 08:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsi és pua, hogy ne fàjjon
2020. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem a puatol retteg muci, hanem attol, hogy agymosott pasi manipulalja es eldobja.
2020. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Mer' a páPUA fickók közismerten kannibálok, azért.
2020. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pua dolog akkora maszlag, mint a Clark Ádám kotróhajó. Mintha könyvből akarnál megtanulni focizni.
2020. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként, szerintem azért "rettegnek", mert "úristen, megint egy agymosott idióta!" jelleggel félnek tőlük. Aki benyeli a pua maszlagot, az akár laposföldes is lehet. Nem jó ómen.
2020. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az jut erről eszembe, mikor elmentem egyszer egy új fodrászhoz...

Kis fiatal kezdő volt/mint kiderült


Valami újságból mutattam egy képet hogy kb ilyesmit szeretnék....

Hosszasan tanulmányozta, aztán olyan bizonytalanul fogott hozzá és annyiszor lépett vissza megnézni a képet, hogy végül már a tükörbe se mertem nézni...

2020. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
Me' nekem egyből az ugrik be hogy puapöcsűűű🤣🤣🤣
2020. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!