Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan 40 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan 40 körüli férfiak, akik korabeli párt keresnek maguknak, nem pedig 10-20 évvel fiatalabbat?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 17:11
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
29%

Akkor elmondom nektek minden 15-25 éves férfi élményét, aki valaha járt középiskolába, egyetemre:


Az osztályon belül a lányok a 2-3 legmenőbb, legjobban kinéző, legjobb dumájú sráchoz vonzódnak csak. A többi fiúra egyáltalán nem tudnak potenciális párként tekinteni részben a külsejük, részben a menőség, jódumásság hiánya miatt. (Ne írjátok, hogy minden fiatal fiú csak szexelni akar, mert nem igaz, vagy nem jobban, mint a lányok.) Ehhez képest mi fiúk a lányok minimum felét vonzónak találjuk abban a korban.


Aztán idősebben, 35-től felfelé fordítva történnek a dolgok.

2020. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
88%
40 felett a pasik nagy része fiatal csajokról ábrándozik, de csak kb. a 10-15%-uk pénzes és sármos, a többieknek továbbra is marad a vágyakozás. Tehát én nem érzem azt a nagy fordulást, mert még mindig csak a legjobbaknak jut a fiatal, csinos lányokból. A csendes, csúnyácska 20-as Pistikéból ritkán lesz 40 felett jóképű, pénzes pasi. Inkább marad a középszerű, pocakos, kopaszodó átlag Pista. Persze kereshet csinos egyetemista lányt, csak nem talál.
2020. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. (F38)
2020. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
68%

40-es nőként egyébként szerintem nagyobb sikered lehetne neked is a fiatalabb korosztálynál.


28F

2020. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy ha a nőket zavarja, hogy fiatalabb nőkkel állnak össze a férfiak, van egy rendkívül egyszerű megoldás: ne álljatok össze nálatok idősebb férfivel.


Ha mégis ezt teszitek, akkor ezt egymás között beszéljétek meg és talán a nőtársaitokat (na meg magatokat) hibáztassátok, ne minket.

2020. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Igen létezik.
2020. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
31%
Na mégegy greni aki azhiszi többet ér mint az elhasznált WCpapírdarab. Öreg nőként szigorúan 10-15 évvel öregebb férfinél rúghatsz csak labdába. Ha később veszed tudomásul még szarabb lesz az értéked a piacon. Akár tetszik akár nem. A fagyi mindig visszanyal.
2020. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Johi2 ***** válasza:
0%
Kedves 37-es. Teljesen igazad van. Ne ábrándozzunk. Bár én sokkal jobban nézek ki mint egy elhasznált WC papir, tényleg így van. Napi edzés és egészséges étkezés stb. Az én párom maga a tökély. 10 évvel öregebb mint én. Kérdés : Te hogy nézel ki és hány éves vagy ilyen óriási tapasztalattal ??
2020. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 vagyok (nő) és 30-40 között keresgélek. Tegnap írtam egy 41 éves férfinak és ma azt válaszolta, hogy zavarja a nagy korkülönbség, de köszöni, hogy írtam. :D Hát, ez nekem is új volt.

Szóval igen, van olyan férfi.

2020. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

A nők mást várnak el egy 30 éves férfitól és mást várnak el 40+ évestől. Az a nő aki saját lábon áll, van megtakarítása, van saját egzisztenciája, jól keres, az olyan pasit keres aki legalább hasonló adottságokkal bír és genetikailag alkalmas tartja az apa szerepre, nem fog idősebb férfit keresni. Ha nem maradnak együtt akkor sincs nagy probléma, felneveli egyedül, nincs függési viszony.

Az a nő aki a tutira akar menni, nem akar nélkülözni, nyugodt életre vágyik, az keres olyan férfit aki megbízható, értékeli a fiatalságát, genetikailag még vonzódik hozzá és egzisztenciálisan minden adott ahhoz hogy nyugodt életet éljen. Őt nem a saját karriere hajtja, ő megbarátkozott az anyuka szereppel, ha nem muszáj akkor nem vállal munkát, háziasszony szerepre rendezkedik be. Ez a szerep akkor hálátlan, ha nem gondol a jövőjére és a szeretett férfi otthagyja a gyerekekkel, mert képzettség hiányában segítség nélkül nehezen boldogul. Azért keresik az idősebb elvált férfiakat, mert abban bíznak, hogy őket már nem cserélik le olyan könnyen mint az első feleségüket, ha a férfinek van gyereke az előző házasságából az már valószínűleg idősebb vagy nagykorú, vagyis nem kell nevelnie más gyerekét és a GYT sem vonja el a pénzt a saját gyerekeitől.

Ha választ magának egy vele egykorú férfit aki még alig fejezte be a tanulmányait, esetleg már volt házas és gyerekei is vannak, akkor gyakorlatilag mindent az elejéről kezdenek, nagy a bizonytalanság, több dolgot lehet elrontani. Felvesznek nagy összegű hiteleket amit bizony fizetni kell, gyakran nem elég hozzá 1 kereset, mindkettejüknek dolgozni kell, kevesebb szabadidővel rendelkeznek, ritkán járnak szórakozni és ha jönnek a gyerekek nehezen jönnek ki, nélkülözni kell, meg kell húzni a nadrágszíjat, ez belső feszültséghez vezet. Pontosan ezt akarják elkerülni, hogy ne kelljen azon gondolkozni reggel, hogy a gyereknek veszek rendes cipőt vagy a rezsit fizetem ki vagy minőségi élelmiszert veszek vagy esetleg elmegyek szórakozni.

43 éves férfiként túl vagyok néhány netes randin is, és tökéletesen látszik a két szemléletbeli különbség. Tapasztalatom szerint, a nem elvált nők 35 felett már nagyon ritkán mennek a pénzre, van saját életük, egy genetikailag alkalmas ,intelligens, megbízható, tervezhető apának alkalmas férfit keresnek. A fiatalabb korosztály még egészen más világ, persze majd akar gyereket, de látni akarja a világot, szórakozni akar, ki akarja próbálni magát és ehhez keres társat, szponzort, fontosak a külsőségek, fontosak a barátok. Nem érdekli honnan van a pénz csak legyen, amíg nincs gyerek pontosan tudja hogy könnyen tovább szökkenhet és ezért az elején nem is tervez hosszútávra. 2 véglet van a 35 alatti nőknél, az egyik bulizik amikor csak lehet és amit keres azt el is költi, társasági ember, nagy baráti körrel, a másik pedig megrögzötten tervez és gyűjtöget,akkor mozdul ki vagy megy bulizni ha ismerkedni akar, tudatosan készül a családtervezésre és hajlamos arra hogy mindent annak rendeljen alá. Az elmúlt fél évben 2 utóbbi kategóriába sorolható nővel randizgattam, mert úgy éreztem ez lesz nekem a jó választás. Tévedtem, mert ők annyira a célhoz keresnek embert hogy gyakorlatilag nem lehet nekik megfelelni. Az egyik elvált volt, a másik több 1-2 éves kapcsolaton volt túl, és bár nem mondták, de éreztem hogy ők szakítottak és léptek tovább. Olyan ez mint egy jó munkakapcsolat, megnézzük mit tudunk nyújtani a másiknak és ha mindkét fél úgy érzi profitál belőle, akkor lefektetik a szabályokat egyik sem akar rosszul járni, mindent beleírnak a szerződésbe és full bebiztosítják magukat. Ez nem az érzelmekről szól, a bizalom nem jár alapból.

Szerintem akkor működőképes egy kapcsolat ha azért vagyunk együtt a másik emberrel mert tudjuk, érezzük, hogy nem vagy csak nagyon nehezen találnánk nála megfelelőbbet, értékeljük azt amit nyújt számunkra és ezt jól kommunikáljuk felé. Amit az egyik fél önként ad azt hajlamosak vagyunk elvárni tőle, azt tekintjük idővel alapnak és ebből nehezen engedünk.

2020. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!