Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ők egyfajta aranyásók? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ők egyfajta aranyásók? Vagy tényleg csak komoly pasira vágynak??

Figyelt kérdés

3.-4.alkalommal futottam bele,hogy távoli(majdnem csak látásból) lány/nő ismerőseimnek van egy barátnőjük aki 20-24 éves,de korom beli 32-34éves pasira vágyik.Mert neki komoly 30+os pasi kell.

Amit tudni kell rólam,kevésbé jópasi vagyok,olyan munkával amivel a "kollégáim" 75% jól keres,van egy ilyen sztereotípia.

Lehet,csak önbizalomhiány,de kicsit tartok a lehúzástól,annyira mint az elszalasztott lehetőségtől is.

Gondolom (tudom)ezek a lányok tanúlnak,nem dolgoznak vagy diák munkát.

Persze,lehet különleges,komoly lányok akiknek már nem a bulizás az életük. Bár 17-30éves korom közt rengeteget buliztam,téyleg meguntam ,belefáradtam a fél napos hétvégékbe.

Vélemények?



2020. szept. 14. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
A vélemény hogy kicsit zavaros most pontosan mit is akarsz kérdezni... bocs de nem könnyű a gondolatmeneted követni. Most arra vagy kíváncsi hogy adott egy barátnője és érdemes-e rámozdulnod? Ha tetszik neked a csaj akkor persze, majd elválik mi lesz a dologból. Ne féltsd már annyira a pénzed, a golddigger nem ellopni fogja. Ha viszont le akar rántani valamivel és direktben mondja hogy vegyél neki ezt-azt akkor meg otthagyod a pléhbe.
2020. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Tehát inkább meghalsz szűzen, mint hogy meghívj egy lányt kávéra, anélkül, hogy cserébe minimum szül neked egy gyereket.

Szerintem hagyd őket, egész biztos csak az ingyen kàvé a céljuk! Jól lehúznak a csóró diákok!

Kérdés: téged mi visz rá, hogy a nyilván nem dolgozó, diàkkorú lànyokkal akarj ismerkedni? Kezdj 30 körüli, minimum átlagos keresetű nőkkel. Probléma megoldva.

2020. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én 23 éves vagyok és szintén a 30 körüli pasikat szoktam megcelozni mert a korombeliek többsége nem vágyik elkotelezodesre, osszekoltozesre, még jövő képük sincs, azt se tudják mit akarnak kezdeni az életükkel.
2020. szept. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Aranyásók. Főleg hogy még a korukbeli fiúknál is éretlenebbek.
2020. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Áruljatok már el, mit lehet "aranyásni" olyan kanin, akinek nettó 200 a fizetése, és komoly érvágás egy étterem?

Ne aggódjatok, aki a pénzre megy, az nem titeket keres, az egyből kiszagolja, hogy csórók vagytok. Elkerül magától, nektek ezzel semmi dolgotok. 😁

2020. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, az hogy valaki idősebb nálam nem jelenti egyből azt hogy gazdagabb is. Nem az a lényeg hogy legyen pénze. Nekem van saját lakásom, szóval nem akarok beleülni a keszbe mert az már megvan. Pusztán nem szeretnék leallni egy huszon pár éves sráccal aki pár hétvége alatt elbulizza a fizetését. Ezért keresek idosebbet. Persze minden koroaztalyba van ellenpélda csak az arányok masak.
2020. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Én már többször is hatalmasat csalódtam a korosztályomban, mert fingjuk sincs, hogy mit akarnak, nincs jövőképük sem karrier, sem magánéleti szempontból, még egy lánykérésről sem álmodhattam, 3 év kapcsolat után sem, mert később érnek sokkal ezekre a dolgokra. Én pedig lélekben már erre vágyom 20 éves korom óta, de egy huszonéves srác (direkt nem írtam, hogy férfi) nem tudja ezeket nyújtani, mert menekül ezekből a helyzetekből. Aki pedig kivétel, és érettebb, romantikusabb típus, az már 25 éves korára házasságban él pont azért, mert nem szarozik :D. Így maradtak a 30-asok, akik már családban gondolkodnak. Ha gold-digger lennék, akkor pénzes pasit választanék, nem olyat, aki átlagosan vagy az alatt keres.

24/N

2020. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Aranyásni kb.havi 2 milla tiszta jövedelem felett lehet,és érdemes,már ha nem sajnálja az illető...
2020. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

"Tehát inkább meghalsz szűzen, mint hogy meghívj egy lányt kávéra, anélkül, hogy cserébe minimum szül neked egy gyereket."

Érdekes felfogás, te is egy fószernak szülted a gyereket? Azt akkor probléma megoldva? Neked semmi közöd hozzá miután megszülted valaki kérésére? Ez terhet jelentett neked? Így adod elő, hogy azt csak a férfi akarta.

Igaza van a kérdezőnek. A 20-on évesek 90%-ának nincs semmilye önerőből, vágyik a tv-ben látott életre, azt oda megy ahol többet kap enni. Nyilván a 60ashoz már nem fog (nem mind1ik fog), mert az már papa neki, mintsem férfi. A nők kizárólag önös érdekekből tesznek bármit. Lásd a kiragadott idézetet egy "hölgyeménytől". Ő csak "valaki kérésének" tett eleget mint egy gyerek. Jah h az egy ember? Ugyanmár, az nem te vagy nem? Röhej...

2020. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#2 nem halok meg szüzen,bár sok kérdező azt hiszi ,hogy ha egyszer becsajozik akkor élete végéig lesz párja,nekem volt sok boldog éven,de 3,5 éve szerencsétlen vagyok.

-Mi visz rá?? Nem tudom.

#3-#6-#7 köszönöm a válaszod.

#5 Honnan tudod mennyi a fizetésem??

#8 mini aranyásók nincsennek:)):)))??

2020. szept. 15. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!