Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi közli a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi közli a lánnyal randin, hogy van saját lakása, akkor tényleg kisebb eséllyel írja meg neki randi után a lány, hogy nem érzi a kémiát?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 10:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Ez így van. Amíg nincs minimum egy albérlet, a prostikon kívül senkinél nincs esélye.
2020. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Lakás = pénz. És a pénz szaga benedvesíti a mindzsót.
2020. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Én utasítottam vissza nem is egy embert első randi után úgy,hogy tudtam,hogy van saját lakása.

Nekem ez nem igazán releváns.

2020. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

A kérdés nem az,hogy SAJÁT lakás?

Mert ha az a kérdés,hogy ha valaki egyedül él akkor esélyesebb e mintha otthon lakik mamahotelben?

Mert így nézve más a dolog.

2020. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Bizonyára van akinél ez így működik de a nagy többségnél nem számít.

Több ok miatt sem:

-attól,hogy a pasinak van lakása még egyáltalán nem biztos egyik fél részéről sem az odaköltözési szándék. Akkor meg?

-a lánynak is lehet lakása/albérlete, ahol remekül elvan

- érzelmek vezérlik és lesz@rja a pasi anyagi helyzetét

2020. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Van nekem is, mégsem közlöm az első randin. Nem szempont egyáltalán, hogy a pasinak van-e.
2020. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Nem tudom, próbáld ki legközelebb és gyere vissza elújságolni nekünk.

Nem tudom amúgy, milyen randikra jársz, de nálam ez sose volt téma első randin :D

2020. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%

Na, már kamuznak is a csajok.


Kérdező, hidd elszámít! Az sem véletlen, hogy megkérdezik, hogy mivel foglalkozol, meg milyen sulid van. Csak a pénz miatt teszik.

2020. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

,,- érzelmek vezérlik és lesz@rja a pasi anyagi helyzetét"


Ilyen aligha létezik, mert amelyik pasi a szüleivel lakik, az fujj, kerülendő vesztes...

2020. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

8-as, ugyan, miről beszélsz? Általánosságban NEEE!


Egyébként az,hogy hol dolgozik/mit és mit tanult, vagy esetleg hol lakik kérdések nem az anyagiak miatt hangzanak el. Ezek alapkérdések.


Első alkalommal mit kérdezzen bármelyik fél is?


Egyébként bármit kérdez bármelyik fél ha nagyon akarjuk "vissza tudjuk magyarázni" az anyagiakra :(

2020. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!