Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Izmosabb férfit vagy kisebb...

Izmosabb férfit vagy kisebb nőt fosztanak ki nagyobb eséllyel?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel beszélgettünk a témáról.


Szerinte az utcán inkább őt támadnák meg ha egyedül lenne.


Viszont ő egy pici aranyos nő. Kevés emberben van meg az a szintű rosszindulat egy hozzá hasonló nőt támadjon meg és fossza ki.


Szóval azt mondtam neki, hogy szerintem én veszélyeztetettebb vagyok, mert bizonyos férfiakat intimidálok és ki tudok váltani ellenszevet így inkább egy hozzám hasonló embert támadnának meg, hogy megmutassák ők keményebbek.


Plusz az én megtámadásomat morálisan könnyebben tudnák feldolgozni.


A vége a beszélgetésnek az volt, hogy semelyikünk sem tudta igazán ki lenne jobban veszélyeztetve.


Hiszen ha 3-4 ember késsel körbe áll hiába vagyok nagy darab, ugyan annyi esélyem van ellenük mint egy 50kgos nőnek.


Ti mit gondoltok?


Inkább kifejezetten védtelen nőket fosztanának ki vagy izmosabb férfit? és mért?



2020. aug. 18. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rablásra gondolsz? Mert a kifosztás más dolog. Szerintem egy nagyobb banda inkább a megfelelő alkalomra vár, meg azt próbálja felmérni, kinél lehet több értékesebb dolog. Amikor rabolnak nem nagyon törődnek vele, hogy jaj de cuki őt inkább hagyom.
2020. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A ragadózók mindig a náluk gyengébbnek tűnőt választják ki, mert gyávák.


"Viszont ő egy pici aranyos nő."


Ezt elmebelileg is lehet tovább gondolni.Mert én ismerek ilyen nőt, aki kifelé magáról a környezetében ezt mutatja a valóságban nála romlottabb, vérszomjasabb, gyűlölködőbb, irigyebb és gonoszabb embert alig ismerek.


Ugyan akkor ismerek olyat is, akiről azt hinnéd, hogy maga az agresszió, és a belseje olyan mint egy szelid őzike:D

2020. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy a védtelen nőt támadnák. Ezen nincs is mit kifejteni.
2020. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó sötét vagy ha erre nem jössz rá magadtól.
2020. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok bűnöző gyáva, így inkább a gyámoltalant fosszák ki.Egy izmosabb pasi valószínűleg komolyabb sérüléseket okozhat, mint egy nő.Miért is maceráznánnak veled, ha van egy könnyebb célpont?Egy rabló pont leszarja, hogy milyen kis aranyos vagy.
2020. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2+ Ugyan akkor nézd meg a ragadozót, akkor amikor emberére akad, hogy tudd vinnyogni, és bujni más mögé, ha az egykori áldozata felerősődött és szemben áll vele.


Na ilyenkor jön az első lépésben, hogy maga köré gyűjti a hasonszőrű térsait, és egyszerre támad arra az egyre. Majd ahogy fogyatkoznak a társai, úgy válik egyre világosabbá a nyomorult valósága.

2020. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 társait
2020. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ennyi telik a "pici cuki aranyos nénitől"


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..

2020. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8+ Nőt már nem mert oda írni, mert az túl feltűnő lenne már a ma reggel után.


Tehát a pasit cseréljétek nőre. A "féllábú" meg a saját beteg agya szüleménye.

2020. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el az ilyen fosztogatóknak nincs nagyon lelkiismerete, főleg a legalja c típusnak, így semmi nem fogja meggátolni hogy a védtelen gyenge nőt támadják. Tudod, nem véletlenül hordában támadnak, bátorságot mindig csak a többszörös túlerő adja..
2020. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!