Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi közli a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi közli a lánnyal randin, hogy van saját lakása, akkor tényleg kisebb eséllyel írja meg neki randi után a lány, hogy nem érzi a kémiát?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 10:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

20.-nak


Én nem. Volt barátnőm, akitől majd 1 év után tudtam meg, hogy mivel foglalkozik. Nem érdekel senki élete, én én meg úgyis hazudok az enyémről.

2020. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
12-es,11-es válaszoló vagyok. A gyerekem ebben a korszakban nőtt fel,2 éve végzett. Érdrkes lenne ha nem ebben a korszakban nőtt volna fel és én..mennyi is lennék? :)
2020. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
93%
#21: de ha a másik ember (ez esetben barátnőd) élete nem érdekel, akkor végső soron ő maga, mint ember sem érdekel igazán, nem? Egyébként ebben a kapcsolatodban te végig hazudtál a te saját életedről?
2020. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
21-es,kíváncsi lennék,hogy ilyen hozzáállással hogy működhet kapcsolat! Miről beszélgettetek egyébként,az időjárásról?
2020. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!