Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális levélre nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális levélre nem jön válasz, bunkóra igen?

Figyelt kérdés

Valaki mondja meg ezt az összefüggést, amikor egy szépen megírt levélre semmi válasz nem jön. Amikor meg annyit írok, hogy jó a kanna közé raknám, arra meg jön a mekkora bunkó vagyok.


Ez is bizonyítja, hogy a nőktől a táskeresőkön csak pofonra lehet számítani.


2020. szept. 15. 13:17
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
62%

Tudom nem kéne belemennem, de ....


Ha nem ír vissza akkor szrul bánik veled? Ezt nem értem. Az jobban esne, ha esetleg megírná neked, hogy nem akar veled ismerkedni, és kirészletezné az okokat, hogy drámaian megsértődhess rajta, hogy minden nő egy féreg? Ha hülyítene, az jobb lenne?

Örülj neki, hogy nem írnak vissza, nem egymást keresitek, nem egymást akarjátok. Aki akar úgyis vissza fog írni. Plusz még mindig: ha rád írna egy nő aki nem az eseted, kérlek ne hazudd azt, hogy te visszaírogatnál neki, hogy ápold a lelkét. Köszi.

Elhiszem, ha sok visszautasítás rossz, de akkor rá kell jönni, hogy nem írogatunk mindenkire, vagy lejjebb kell adni az igényt. Upsz, jön a nulla százalékom...

2020. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
48%
#41 Felesleges megpróbálni megérteni, ez a nyuszikán nincs sapka esete, nem tudna egy nő, aki nem vonzódik hozzá kölcsönösen, jót tenni, mert a kérdezőnek a valódi traumája az, hogy ő nem vonzó, nem az, hogy neki nem írtak illedelmes visszautasító költeményt.
2020. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
47%
42. Tudom, csak mindennap olvasom, és már imádom, hogy : "olyan neház a társkeresééés a nők miatt", de normális indokot sose kapok, csak ilyeneket. :D Velem több férfi bánt már úgy, hogy fúúú... Nem részletezem. De ettől még nem utálom az összeset, meg osztom egész nap, hogy milyen rosszak...
2020. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Menjetek szobára
2020. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Én legalább megyek XDD
2020. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Cégek állásra jelentkezőnek nem szoktak válaszolni, ami azért kicsit komolyabb, mint egy párkapcsika. Ott megérteném, ha veri az asztalt valaki, hogy miért nincs válasz, mert tényleg fontos lenne.


Ha nem ír vissza egy nő, vagy nemet ír vissza, az eredmény ugyanaz: továbbra sincs nő.


Ha napi 100 levélre semmi válasz helyett jönne 100 "bocsi, nem", akkor tényleg boldogabb lennél? Boldogan olvasgatnád a nemeket, és egyáltalán nem írnál semmit, hogy "de miéééééért?".

2020. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

46, azok a cégek is elmehetnek a p-be akik nem képesek egy helyzet frissítő e-mail küldeni. Szerencsére még vannak akik erre képesek.


Amúgy meg akkor minek regisztrál? Mindjárt megsajnálom, hogy jön 100 levele te jó ég, van miből válogatni, ha nulla levele jönne akkor az lenne a baj :( . Csak ehhez is lusták, hogy normálisan szelektáljanak és pont ők mondják, hogy egy párkapcsolatért meg kell dolgozni :D .

2020. szept. 15. 18:22
 48/53 A kérdező kommentje:
És az a gond, hogy Tinderen is ez megy, zéró válasz, pedig ott elvileg már szimpatikusak vagytok egymásnak, vicces nem?
2020. szept. 15. 18:23
 49/53 A kérdező kommentje:
Meg ha zavar a száz üzenet, akkor nem a csöcsöket meg a segget kellene kirakni és akkor lehet nem kapnának annyi képet. Ja de akkor már nem lenne fényesre nyalva az egó :)
2020. szept. 15. 18:27
 50/53 A kérdező kommentje:
annyi üzenetet... már én sem tudom mit írok :D
2020. szept. 15. 18:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!