Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Foglalkozzak ezzel az egésszel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés

Megismertem egy személyt, kb 2 hétig minden jó volt majd fokozatosan kezdett leépíteni.

Nem mentünk sehova, és mindig csak este hívott át.

Folyton azt mondta, hogy neki dolga van és vagy elfogadom vagy nem.

Változtatni se akart a helyzeten inkább mondta h ő nem tud mit tenni és simán elenged ha nekem fáj.


Most megismertem egy másik fiút érdemesebb inkább vele foglalkoznom?

Vagy inkább várják a másikra?



2020. szept. 15. 18:46
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
100%
Akivel kölcsönös az érdeklődés, csak azzal foglalkozz!
2020. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Vagy elfogadod, vagy nem. Szóval szerintem ne várd a csodát, inkább foglalkozz a másikkal.
2020. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem muszáj, de ha szeretnél akkor lehetséges, hogy megéri. Ez a számításoktól függ és attól, hogy hogyan gondoltad, kalkuláltad ki. De az is lehetséges, hogy nem muszáj.
2020. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!