Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztál már olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztál már olyan emberrel akinek soha nem volt semmilyen kapcsolata az ellenkező vagy azonos nemmel?

Figyelt kérdés

Milyen embernek látjátok őt?

Esetleg beszéltetek már erről a témáról vele?



2020. szept. 16. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, találkoztam. Nem rohanom le a dologgal, de kérdez akkor segítek neki.
2020. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok. Mindenki azt mondta, hogy semmi baj nincs velem és egyszer majd megtalálom azt a lányt, aki szeretni fog.


30/F

2020. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen barátom. 38 éves és a mozgássérült édesanyját ápolja kb 20 éve amikor az apja és a testvére autóbalesetben meghalt. A bátyjával, aki meghalt osztálytársak voltunk, tudom hogy vonzódik a lányokhoz,beszéltem vele erről de egyáltalán nem keresi a társaságukat. Olyan munkahelyen dolgozik ahol csak férfiak között van, ott jól érzi magát, az építőiparban dolgozik. Ha nem a melóhelyén van, akkor otthon ápolja az édesanyját. Fiatalon lett felnőtt, szerintem életében sosem bulizott, az édesanyja is komoly behatással van rá, elég szigorú asszony.
2020. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját magam ilyen vagyok. (F)
2020. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as Uhh ez nagyon durva sztori, milyen kemény életutak vannak. :'(((
2020. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen beosztottam. Mindenki úgy utálta, mint a szart. Mondjuk nekem se volt a kedvencem. Nyüzüge, nagyhangú, tudálékos pasi volt, olyan renyhe kézfogással, mintha hideg kocsonyát fogdosnék.
2020. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!