Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt folyton szajkózzák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt folyton szajkózzák, hogy egyedül az igazi, sosem kell kapcsolat, azok vajon hány évesek? Csak mert én 36 évesen (volt több kapcsolatom), nem úgy élem meg a dolgot, hogy ez tök trendi, tök vagány dolog. ÉS szerintem 40 felett még rosszabb...

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy 20-on évesen ez full jó dolog, meg szabadság, kötöttség mentesség, stb. De egy idő után mikor beszűkülnek a lehetőségek (30 felett már rosszabb a helyzet, a legtöbb normális nő már foglalt) és már válogatni sem lehet annyira (senki sem lesz egyre ,,adoniszabb" ahogy öregszik), mint pl 25 évesen, akkor érzi az ember, hogy ez már annyira nem okés...Persze tisztelem aki 40 felett is jól érzi magát egyedül és erős egyéniségnek tartom.
2020. szept. 16. 19:07
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
#5-ös és #10-es voltam.
2020. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
34%
3-as! Csak a jelentéktelen ember van egyedül, aki fontos arra mások számítanak, az sosincs egyedül, azt szoktam mondani, hogy a család és a gyerekvállalás az jelentéktelen ember utolsó lehetősége, hogy fontosnak higgye magát. Egy gyerek KÉNYTELEN szeretni a szüleire meg felnézni, mert azok tartják el, így lehetsz senkiből valaki, így lehetsz utolsó munkahelyi csicskából a gyereked főnöke.
2020. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
54%

12-es, nekem komolyan beteg elmének tűnsz, aki még azt is elhiszi,hogy amit mond az a helyes út.

Gyerekem van, családom, ennek ellenére képzeld nem az utolsó lehetőségem volt az,hogy ezt akarjam. (Egyébként se értem ezt az utolsó lehetőséget)

Munkám is van, ahol sosem voltam utolsó csicska, se a gyerekem főnöke.

Bár hozzáteszem: nem volt olyan,hogy senki lettem volna...

2020. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
27%
#12. Te tényleg kretén vagy. Nem azért szültem, h legyek vki. Több százezres bevételem van nőként, úgy hogy a kisujjamat kell kb.megmozdítanom, ill. alá kell írnom néhány papírt. Normális vagy?? 😊
2020. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
62%

13-14I igen-igen, tudom! tudom ide a gyakorira csak multimilliomosok járnak, akiknek hat diplomájuk meg öt nyelvvizsgájuk van és van vezetői engedélyük utasszállító repülőre is! 🤣

Csakhogy ha kidugjátok az orrotok a Rózsadombról a világ kicsit más.

Amit írtam az úgy van képzeljétek el az átlag magyart, akik többsége maximum szakmával rendelkezik és keresi a maga kis 180-200 ezerjét vagy még annyit sem és egész életében beosztott, annak is az alja, amiben pedig reménykedik az, hogy megéri a nyugdíjat. Ez az ember igenis egy senki,m számára a gyerekvállalás azt jelenti, hogy valaki lesz, onnantól kezdve ő nem utolsó Gizike a postán vagy Józsi az alkesz raktáros, nem onnantól kezdve ő Anya meg Apa lesz, aki ha akarja felpofozza, leüvölti a gyerekét, aki kénytelen megfelelni neki, így lesz ő rögvest valakivé.

Van ez meg az én gyereket akarok mert az egy státuszszimbólum, hogy megengedhetem magamnak, mert ennyi pénzem van, nálatok ez játszik akkor.

2020. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Nincs nyelvvizsgám,nem vagyok milliomos és nem élek a Rózsadombon. Átlagkeresetem van. És képzeld,nem érzem magam senkinek. 50 éves koromra két munkahelyem volt a közszférában. De abvan igazad van,hogy akkor lettem igazán valaki amikor anya lettem....
2020. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
En biologuskent egy Nemzeti Parkban mereseket vegzek, analizalok, populaciokat mèrek fel havi netto 255 ezer ftert, 35 evesen.
2020. szept. 16. 20:57
 18/42 A kérdező kommentje:
Vagyis par het mulva 36...
2020. szept. 16. 20:58
 19/42 anonim ***** válasza:
47%

#17 Fantasztikusan jó munkád van! Irigyelek érte. Mondjuk én is jól érzem magam a munkámban, de csodálom az ilyen embereket, mint te.

Az egyedüllét miatt meg ne aggódj. Akkor rossz, ha gyereket szeretnél, de ha nem, akkor nem vészes. Társat találni nagyon nehéz.

2020. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Gyereket annyira nem akarok, itt a Nemzeti Parkban szinte minden 2. szombaton egy-egy gyerekturnust vezetek körbe, kalauzolom őket. Nem könnyű velük. Nekem elég ez a közeg, ahol találkozom velük (nincs velók bajom, de nem ragaszkodom hozzájuk).
2020. szept. 16. 21:40
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!