Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Ennyire barát zónában lennék, vagy mi?

Figyelt kérdés

Munkatárs nőmmel elég közeli viszonyban vagyunk, szünetekben is gyakran együtt vagyunk, nagyon sokat nevetünk, amikor együtt dolgozunk, a munkaidő felét végigdumáljuk, ha meglát, már messziről vigyorog rám. Nincs túl jó szemem az ilyesmihez, de abban a hitben voltam, hogy érdeklődik irántam férfiként. Egészen mostanáig.

A minap előadta, hogy közös kolléganőnk elpletykálta neki, hogy egyik férfi kollégánk érdeklődött iránta és állítólag megkérte, hogy szóljon pár szót az érdekében a munkatársnőmnél. Mindezt nevetve adta elő és hogy egyébként mennyire gáznak érzi ezt.

Miért mondott el nekem ilyen saját magáról szóló pletykát? Ilyent barátnők szoktak megbeszélni egymással.

Ennyire friend zone-ban vagyok? Vagy pont az ellenkezője?



2020. szept. 16. 20:42
A kérdező szavazást indított:
Ez bizony barát zóna, öcsém
Nem tudom, akármi lehet
Nem, ez inkább pont az ellenkezője
25 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az jutott eszembe először, hogy tetszel neki, de most féltékennyé akar tenni. Gyakran csinálnak ilyet, nem értem miért. lehet arra akar késztetni, hogy hívd el randira.
2020. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez még az is lehet, amit az első mond. Én a helyedben elhívnám randira, kár itt még kerülgetni a forró kását. Akkor kiderülne, hogy hogyan viszonyul hozzád valóban.
2020. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem hívod meg kettesben pezsgőzni, soha nem derül ki! 😁😉
2020. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
2sel értek egyet! Elhívod, akkor kiderül, mit akart ezzel.
2020. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is jelezni akarta, hogy van másik jelentkező is. Tehát ha akarsz, akkor minél hamarabb lépj.
2020. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

A nők ( írom ezt nőként) sokkal bonyolultabbak mint az ember gondolná.

Lehet persze friendzone is de az is lehet hogy ez egyfajta burkolt jelzés arra hogy "hahó lépni kéne mert lecsapnak a kezedről."


Amit viszont sose értek a férfiak részéről hogy egy ilyen helyzetben amikor ennyire kétes a dolog de van rá sansz akkor miert nem hívjak el a nőt valahova??

Semmi extra egy kávé. Ha elmegy az jó pont. Ha nem megy akkor meg tiszta.

2020. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
6: Én férfiként ilyenkor pont azt érzem, hogy "na, már ő foglalt, akkor nem lépek, már késő". Bennem legalábbis ez a viselkedés pont az ellenkező reakciót váltja ki. Meg "ha neki a másik kell akkor menjen vele" érzés.
2020. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A helyzetet némiképp árnyalja, hogy ennek a bizonyos hölgynek van párja. 😬 Tudja, hogy tudom, de nagyon ritkán beszél róla, akkor is általánosságban. "Anyósát" szokta néha szidni.
2020. szept. 16. 21:52
 9/24 anonim ***** válasza:

#7 Nem mondtam hogy logikus:D

Én sem gondolnam hogy bölcs dolog nőkent azt ecsetelni a pasinak aki tetszik hogy más mit akarna velem. Legalábbis én pont emiatt nem tennem és nem tettem soha mert szerintem az ellekezőjét érném el.

De mint mondtam a női gondolkodás sok szempontból komplexebb és bonyolultabb szerintem. Nincs egy egységes gondolkodás ilyenekben. Ő lehet nem így gondolja.

Egyébkent meg ez nyilvan pasi függő is mert akiben annyira tombol a versenyszellem lehet mégjobban rárepül, van aki meg csak hagyja.


De tovabbra is az a fix ha elhivja randira, és így kiderül.

2020. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

Jaaa hat ezt leírhattad volna korábban...ilyet nem leírni...

Ha korrekt akarsz lenni akkor nem lépsz.

2020. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!