Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Ennyire barát zónában lennék, vagy mi?

Figyelt kérdés

Munkatárs nőmmel elég közeli viszonyban vagyunk, szünetekben is gyakran együtt vagyunk, nagyon sokat nevetünk, amikor együtt dolgozunk, a munkaidő felét végigdumáljuk, ha meglát, már messziről vigyorog rám. Nincs túl jó szemem az ilyesmihez, de abban a hitben voltam, hogy érdeklődik irántam férfiként. Egészen mostanáig.

A minap előadta, hogy közös kolléganőnk elpletykálta neki, hogy egyik férfi kollégánk érdeklődött iránta és állítólag megkérte, hogy szóljon pár szót az érdekében a munkatársnőmnél. Mindezt nevetve adta elő és hogy egyébként mennyire gáznak érzi ezt.

Miért mondott el nekem ilyen saját magáról szóló pletykát? Ilyent barátnők szoktak megbeszélni egymással.

Ennyire friend zone-ban vagyok? Vagy pont az ellenkezője?



2020. szept. 16. 20:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Az, ,hogy van parja, nem "arnyalja" a helyzetet, hanem gyokeresen megvaltoztatja.

1000% barat zona.


30N

2020. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem igazán beszél a párjáról, akkor nem lehet túl jó a kapcsolatuk. Akinek jó a kapcsolata, annak az elbeszéléseiben, sztorizgatásaiban akaratlanul is elő-elő kerül a párja. Tehát továbbra is azt mondom, szerintem nem lenne ellenére egy kis kalandozás veled.

Persze itt már a te gerincességeden múlik, hogy lépsz-e.

44n

2020. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%

Azért mondta el hogy emelje az ázsióját és végre mondjál valamit....mondhatni elkezdett noszogatni mert nem akar tovább várni.

43F

2020. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%

Vagy csak ribizli, van otthon egy biztos pont, de élvezi a munkahelyi figyelmet..


talán a kapcsolataba kene ennyi energiát meg vidamsagot ölnie, nem a munkahelyi flortokbe.


Akár szeretne valamit, akár nem, a helyedben nem kezdenék vele.


Tőled függetlenül, ha nem jó a kapcsolata, előbb zárja le.


Vagy neked jó lenne, ha egyből beleugrana veled, aztán neadjisten, később veled is ezt tenné?...

2020. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Rendkívül megbízható lánynak tartom, egyáltalán nem ribizli. Ki tudja mi van otthon. Nem hiszem, hogy bárki bántaná, de talán kihűlt a kapcsolatuk. Csak tipp.
2020. szept. 16. 22:35
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez szép és jó csak nem korrekt..
2020. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok


Lehet, hogy kihult, de akkor zárja le.

Ha a te kedvesed flörtölgetne, okot adna egyáltalán a kollégájának a jövőben, hogy randira hívja, neked hogy esne?


De ahogy gondolod.

2020. szept. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

"A helyzetet némiképp árnyalja, hogy ennek a bizonyos hölgynek van párja."

Jah, csak úgy mellékesen van párja.

Nekem is van párom, mégis könnyebben kijövök barát-szinten férfiakkal, több a közös téma. Barátnőm kb. 2 van. Ez semmit nem jelent, az hogy jól elvan a társaságodban az annyit jelent, hogy jó veled beszélgetni. Semmi többet. Én is szívesen beszélgetek másokkal, aki nem a párom és ez nem azt jelenti, hogy kihűt a kapcsolat, hanem egyszerűen szükségem van más társaságra is, nem vagyunk összenőve.

"A minap előadta, hogy közös kolléganőnk elpletykálta neki, hogy egyik férfi kollégánk érdeklődött iránta és állítólag megkérte, hogy szóljon pár szót az érdekében a munkatársnőmnél. Mindezt nevetve adta elő és hogy egyébként mennyire gáznak érzi ezt."

Egyetértek vele: általános iskolás szint. Mi akkor csináltunk ilyeneket.

2020. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#17 Ha volna párom, bíznék benne, hogy nem flörtölget senkivel. És én bízok benne, hogy ennek a lánynak oka van rá, hogy mégis ezt tegye.

Ha viszont nincs rá oka, akkor meg nem kéne ezt csinálni, mert félreérthető.

#18 Szinte biztos vagyok benne, hogy a férfi barátaid közül nem egy többet lát a dologba, mint barátság. Egész egyszerűen így vagyunk programozva.

2020. szept. 17. 10:44
 20/24 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az ő párja is bízik benne, hogy nem flörtölget.


Az a gond, hogy ez mindig 2 emberen múlik. Hajlamosak vagytok ti férfiak csak addig udvarolni, míg már biztosan magatok mellett tudtok egy nőt. De mi utána is igényeljük a figyelmet.

Ha otthon nem kapjuk meg... folytassam?

És az még ugye nem megcsalás, ha valaki "fogadja" a figyelmet és flörtölget. Nemde?


Úgyhogy szerintem magadnak mondasz azzal ellent, hogy:

- Ha volna párom, bíznék benne, hogy nem flörtölget senkivel

- bízok benne, hogy ennek a lánynak oka van rá, hogy mégis ezt tegye.


az okot ki dönti el? a szóbanforgó nő.

Te mit fogadnál el, mint ok/indok? Amit ha veled tenne, ha te lennél a párja, elfogadnál? Szerintem ha te lennél a csaj párja, nem fogadnál el semmit, csak most te szeretnél lenni a 3.fél, aki majd megmutatja a nőnek, mi az igazi boldogság, jót tenne az egodnak, ha téged választana.

De az is lehet, hogy a párja foglalkozik vele és a tenyerén hordozza, mégis igényli más figyelmét ennek ellenére.


Én inkább nem vágyakoznék kapcsolatban lévő ember után, mert előbb-utóbb csúnya vége lesz.


Mondom ezt neked mint nő, olyan nő, akinek volt egy pont az életében, ahol jól esett a kollégák figyelme, mert az exem nem foglalkozott velem eléggé.

Majd észbe kaptam és inkább a drágámmal ültem le beszélni, hogy van-e valami problémája akár egyénileg, akár velem, vagy mi a gond?

Én nem léptem ki a kapcsolatomból egy kis izgalomért, mert úgyis elmúlt volna...

Plusz szerettem a párom (mai napig is, bár azóta nem vagyunk együtt, de nem ilyen jellegű dolgok miatt.. :( )


De ahogy látom, úgyis meg fogod próbálni elszeretni a nőt, ha összeszeded magad, de szerintem sok jót ne remélj.


Ezt mondom neked mint nő, női aggyal és gondolkodással.

2020. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!