Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Ennyire barát zónában lennék, vagy mi?

Figyelt kérdés

Munkatárs nőmmel elég közeli viszonyban vagyunk, szünetekben is gyakran együtt vagyunk, nagyon sokat nevetünk, amikor együtt dolgozunk, a munkaidő felét végigdumáljuk, ha meglát, már messziről vigyorog rám. Nincs túl jó szemem az ilyesmihez, de abban a hitben voltam, hogy érdeklődik irántam férfiként. Egészen mostanáig.

A minap előadta, hogy közös kolléganőnk elpletykálta neki, hogy egyik férfi kollégánk érdeklődött iránta és állítólag megkérte, hogy szóljon pár szót az érdekében a munkatársnőmnél. Mindezt nevetve adta elő és hogy egyébként mennyire gáznak érzi ezt.

Miért mondott el nekem ilyen saját magáról szóló pletykát? Ilyent barátnők szoktak megbeszélni egymással.

Ennyire friend zone-ban vagyok? Vagy pont az ellenkezője?



2020. szept. 16. 20:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem igazán látok ellentmondást. Ha lenne párom és mással flörtölne, elfogadnám-e indoknak mondjuk az elhanyagolást? Talán igen, talán nem. Nem tudom megmondani. De az biztos, hogy megérteném, hogy miért teszi. Elfogadás és megértés két különböző dolog.

Még az sem kizárt, hogy otthon minden a legnagyobb rendben van. Ha ezt tudnám, nem közelednék. De soha nem beszél kettejük viszonyáról. Lehet akármi otthon.


Jelen pillanatban nem is fontos a dolog végkimenetele. A lényeg, hogy le tudjam zárni ezt a dolgot, vagy így, vagy úgy. Messze túl sokat agyalok rajta és ez nem jó. Elkerülni nem tudom, közvetlen munkatársam. Más megoldást nem látok, ki kell valahogy puhatolnom, hogy mi a helyzet.

2020. szept. 17. 11:30
 22/24 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet kell értenem az előttem szólóval. Nagyon jó a kapcsolatom a párommal mégis látom családi összejöveteleken vagy barati társaságba hogy néha igényli az extra figyelmet de ettől eltekintve nagyon hűséges és maximálisan megbízom benne. Mindenkinek jól tud esni néha egy kis visszaigazolas a másik nemtől. Ha valaki kéretlenül közénk akarna állni azzal előszó komojan elbeszelgetnék de ha nem értene a szóból el is pi..áznám az tuti.
2020. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Elbeszélgethetsz vele és el is pcsázhatod. Ez egy zaklatónál működhet. Viszont ha az asszony is vastagon bent van a dologban, semmire nem mész vele. Inkább te leszel az agresszív állat.

Az én kérdésem arról szól, hogy vajon az asszony mennyire van bent a dologban? Erre egész jó válaszokat kaptam, tőled is.

Természetesen még jöhetnek további vélemények.

2020. szept. 17. 14:06
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez friend zone. Lehet, hogy jól elnevetgéltek és szünetekben elbeszélgettek, de nem feltétlen kell többet beleképzelni, főleg amiatt, mert van valakije. Attól még, hogy keveset beszél a párjáról nem jelenti azt, hogy nincsenek jóban. Én sem szoktam a munkatársaimnak a páromról, magánéletemről beszélni, mert semmi közük hozzá. Tudják, hogy van és ennyi.
2020. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!