Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Órákra eltűnik beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Órákra eltűnik beszélgetés közepén?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélni valakivel, de sokszor se szó se beszéd órákig nem válaszol. Ez lehet baj, vagy az elején belefér? Nem csak munka alatt.
2020. szept. 17. 08:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Tudod az emberbek van élete, vannak tennivalói, baratai, hobbija stb. Dolga van magyarul.
2020. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak korábban akkor tapasztaltam ilyet, mikor kiderült hogy nős, nem szeretném egyből ráhúzni a vizes lepedőt csak nem értem ha pl. a barátaival van akkor miért nem tud fél óránként egyszer visszaírni valamit, vagy csak leközölnie hogy a barataival van, majd ír ha hazaért stb.. vagy én gondolom túl?
2020. szept. 17. 08:46
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Te ha a barátaiddal nem gondolod hogy bunkóság nonstop a telefonon lógni és írogatni?


Te inkabb irogatsz minthogy velük élveznéd az időt?


Én is van hogy órakig nem írok vissza a srácnak akivel beszélek és ő sem ír 5 percenként. Nem vagyok nős:D

Ránézesre ő sem.

Mindenkinek van dolga.

2020. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Agybajt kapnék, ha félóránként írni kéne.


N

2020. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Anno exemmel se szóltunk pár óra miatt max ha egész delutanrol van szó vagy esterol
2020. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
Kell időt szakítani más nőkre is. Én is így szoktam. Vannak akikkel ismerkedek, beszélgetek és van akit már dugok.
2020. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

Végén még a kérdező lesz bunkó, mert meg meri említeni, hogy a beszélgetőpartnere tahó módon, köszönés nélkül lelép...

Ma modern neveléselmélet eredményei látható feljebb...

2020. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Beszélgetni szóban szoktak;)


A dedósok s az alsóban üzengetnek szünetig..., aztán személyesen beszélnek.

Te erre nem vagy képes, akkor mit vársz....

2020. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom 7es, szerintem nem egészséges ha nonstop a másikon lógsz még csak az ismerkedős szakaszban, és ha nem ír vissza egy órán belül akkor azonnal mindenféléket feltételezel.

Az meg fura, de ezzel lehet csak én vagyok így, hogy napközben többször is elköszönsz, hogy na szia dolgom van. Pont az a chatelés lényege hogy fel lehet venni a beszélgetés fonalát amikor épp ráérsz.

2020. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De itt nem arról van szó, ha épp abbamaradt egy téma akkor néha nem beszélünk az nem baj, de ha délutan 4kor megkérdi mi jót csinálok, és fél10kor válaszol nekem az valahogy fura. De ha azt mondja mindenki, hogy ebbe ne gondoljak semmi rosszat, én elhiszem, csam szerettem volna hallani a miértet egy másik oldalról..
2020. szept. 17. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!