Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Órákra eltűnik beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Órákra eltűnik beszélgetés közepén?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélni valakivel, de sokszor se szó se beszéd órákig nem válaszol. Ez lehet baj, vagy az elején belefér? Nem csak munka alatt.
2020. szept. 17. 08:33
1 2 3
 21/25 MolotovPunk ***** válasza:
81%
Nos ez az,ami sokaknak nem megy.Sokan élőben sem mernek találkozni,csak chatelgetni akarnak.Valaki pl.rád ír privátban,de kb egy szavas válaszokat ír vissza csak és nem nagyon érdeklődik.A baj ebben az,hogy ő írt rád,de elvárja,hogy te szórakoztasd.Miért is?Valahol azért igaza van a kérdezőnek is...Ahhoz,hogy valaki igazán személyes találkozóra szánja magát,előtte azért nem árt 1-2 jó csevegés chaten.Unalmas egyszavas csevegés után,úgy hogy valakit közben órákig várat kinek lenne kedve talizni?Nekem biztosan nem.
2020. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Én nem tudom honna vettétek hogy nem volt megbeszélve személyes talákozó. Csak ha mondjuk megbeszélünk valamit a hét végére, attól meg hétköznap is szívesen beszél az ember a másikkal.
2020. szept. 21. 12:29
 23/25 anonim ***** válasza:

22


Szóban beszél az ember szívesen, nem pötyörészve pláne, ha már lehet is.

2020. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Történt valami előrelépés?
2020. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen, azóta rendszeresen beszélünk, ha eltűnik akkor mindig szól, hogy mit fog csinálni es elköszön udvariasan. Személyesen is stimmm. :) Persze nem szóltam neki hogy zavart a dolog, nem azért nem tűnik el.
2020. szept. 26. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!