Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Órákra eltűnik beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Órákra eltűnik beszélgetés közepén?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélni valakivel, de sokszor se szó se beszéd órákig nem válaszol. Ez lehet baj, vagy az elején belefér? Nem csak munka alatt.
2020. szept. 17. 08:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

A chatnek...stb üzenetnek nincs válaszadási ideje...

Gyors választ akarsz? Beszélj vele szóban.


ui: amikor találkoztok személyes, akkor miről fogtok egymással szemben pötyögni, ha már nincs miről vajon...

2020. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%

Délután 4kor hazaér a melóból. Elmegy enni, szarik, fürdik, vásárol, takarít, mos, előkészül holnapra, esetleg pihen, rokonokkal beszél, vagy baràtokkal van.


Kb 15 éves korban még jópofa ez az egész nap irogatás, de felnőtt emberek inkább beszélgetni meg találkozni szoktak.

2020. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem tanuld meg magad lekötni valakivel, az üzenetváltás nem arra való, hogy egész nap azon lógjon és 3 percen belül válaszoljon. Főleg akkor nem, ha programja van, gyűlölöm, hogy most már azok az alja bunkók számítanak normálisnak, akik a barátaik társaságában pötyögnek a telefonjukon.

Ő a normális, neked meg beteges a gondolkodásod, de az ilyen tapadós piócától úgyis menekülni fog, ha van egy kis esze.

2020. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagy neki elég fontos ahhoz, hogy lekösd a figyelmét. Ennyire egyszerű.
2020. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Ajjajaj… az élet nagy problémái, ismerkedsz valakivel akivel valószínűleg még soha nem találkoztál élőben, közben meg azon aggódsz miért nem ír azonnal vissza. Bocs, de a nagy trubadúr, rózsaszín érzésekkel várd már meg legalább azt hogy személyesen találkozzatok és megismerjétek egymást. Az sem árt ha kevesebb féltékenység, önbizalomhiány lenne.
2020. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha annyira felnőttek vagytok, nem üzengetni kéne, hanem találkozót lebeszélni és nem cseten szarakodni. Ez csak időhúzás.
2020. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:
64%
Figyeljetek... Csak úgy lelépni chatelés kellős közepén oltári taplóság... Nyilván senki nem várja el, hogy csak és kizárólag róla szóljon a másik élete - én is meg tudtam anno mondani, hogy bocsi, nem leszek egy darabig. Ne várjon a másik hiába. Szerintem ez így korrekt, ezt így illik. És azt se felejtsük el, hogy nem kerül semmibe. :D
2020. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 MolotovPunk ***** válasza:
57%
Az lehet szerintem az ok,hogy valószínűleg nem érdekled őt komolyabban,vagy túl sok mindenkivel chatel.Ha jobban érdekelné őt mi van veled,akkor azért nem este 10-kor írna vissza délután 4 helyett.Manapság ott a kezében szinte mindenkinek az okosteló,nehogy már ne tudjon visszaírni annyit,hogy bocs,most nem érek rá majd később írok.Nem nagy dolog. :)Viszont magamból kiindulva,ha én leülök egy nővel csetelni és van közös téma,akkor azért minimum 5 percenként válaszolok,főleg ha nem egy szavakat ír vissza,hanem rendes mondatokat.Ha közben pedig dolgom akad,pl elmegyek vásárolni,akkor szólok neki,hogy bocsi,de most lépek,később majd leszek.Ez így korrekt.Váratni a másikat órákig privát chaten gáz.Köszönés nélküli kilépés is gáz,főleg hogy sok embernél van olyan eszköz,amiről tud írni szinte bármikor.Egyébként én is élő beszélgetés híve vagyok,de ha a chat számomra úgy alakulna,ahogy nálad kérdező,akkor én azzal az illetővel nem foglalkoznék tovább,keresnék mást.Nem lenne hozzá kedvem sem időm időt pazarolni olyan emberre,aki ritkán reagál és akit valószínűleg nem érdeklek.Se chatre,se találkozóra.
2020. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%

Amikor még az ismerkedésnél vagytok ez hatalmas nagy bunkóság. Főleg gyors chatnél. Ezt meg hagyjuk már hogy élete van, mindenki azon a kva telefonon lóg egész nap. Nálam az az ismerkedés amikor időt szakít egymásra két ember. Vagy legalább írjon annyit, hogy bocsi, most elmegyek majd írni fogok. Nagyon nehéz volt. Én ha valaki eltűnik csak úgy , utána már nem foglalkozok vele. Az nem beszélgetés, az csak csevegés, nem ismerkedés.


Nyilván ha már komolyabb kapcsolatba vagyok valakivel, akkor nem várom el, de az első benyomás fontos szerintem. Ha csak úgy eltűnik valaki az azt érzékelteti, hogy kvára nem érdekled.

2020. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%
A chatelés az csak csevegés, jól mondod. Igazi ismerkedést élőben lehet megejteni, amikor tényleg csak egymásra figyeltek
2020. szept. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!