Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnék tenni, ha “szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, ha “szeretem” az egyik egyetemi tanáromat és szeretném, ha lenne is ebből valami?

Figyelt kérdés
Azért tettem idézőjelbe, mert ez így nyilván nem igazi szerelem, de nem tudtam jobban megfogalmazni. A 2.-3. félévemben tanított (már nem fog) és azóta meg vagyok érte bolondulva. Imádom, tényleg. Azóta is mindig abban reménykedek, hogy bár nem tanít, de majd úgyis látom valahol az egyetemen, direkt elmegyek az irodája előtt, megnéztem hol és mikor tart órákat, hátha ott is összefutok vele, az összes közösségi oldalon megkerestem, gyűjtöttem róla képeket... szóval nagyon bele lettem habarodva, sőt. Egyszerűen nem tudom elfelejteni, mindig ott motoszkál a gondolata a fejemben és álmodni is szoktam vele. Többször volt olyan, hogy összenéztünk és észrevette, hogy őt néztem vagy fordítva, szóval lehet már sejti, hogy valami itt nem stimmel velem vagy nem tudom :D Viszont nem tudom, hogy hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá, már nem tanít és nem is fog, így nem nagyon tudnék valami ürüggyel odamenni hozzá. Közben pedig nyilván én sem szeretnék hülyét csinálni magamból, hogy utána ez legyen a téma a szakon.
2020. szept. 17. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit tanított? Azzal kapcsolatban nem tudnál először csak kérdezni tőle, megszerezni a számát vagy korrepet kérni tőle? Vagy csak nyiss rá, hogy elnézést de megveszek magáért :D és várd a reakciót. Ha nincs sok a suliból megteheted mielőtt elmész és akkor ha nem jön be nem gáz.
2020. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy tárgyat tanított a sok közül, ami most már abszolút nem releváns. Úgyhogy ezért írtam, hogy ilyen ürüggyel nem tudom megkeresni.
2020. szept. 17. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora korkülönbség van közöttetek? Van párja a tanárnak? Ki a férfi és ki a nő?
2020. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
9 évvel idősebb nálam, egyedülálló és ő a férfi, én pedig a nő.
2020. szept. 17. 11:26
 5/8 anonim válasza:
100%

Jelöld vagy kövesd be valami közösségi oldalon és lájkolod a képeit,ha te is tetszel neki akkor biztos lép valamit. Ha nem akkor pedig..🤷‍♀️

De hogy érzed te kérdező,lehet nála esélyed?

2020. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt sokszor észrevettem, hogy néz engem, követ a szemével, mosolyog rám, de ki tudja miért... Személyesebb dolgokról még soha nem beszéltem vele, amióta nem tanít azóta pedig tényleg csak így futtában találkozom vele.
2020. szept. 17. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet marad ez az iroda előtt várás vagy az óráira menet. Az hogy a tárgy nem releváns... lehetne esetleg ezzel kapcsolatban megkeresni, hogy van egy barátnőd, testvéred, aki ilyen témában ír szakdolgozatot, vagy csak érdekli, kérdése van és te mondtad, hogy megkérdezed, mert volt olyan tanárod, aki esetleg segíthet.

Vagy kifigyeled, suli után merre megy, és iskolán kívül "random" összefutsz vele, majd fesztelen csevegsz, hogy milyen kár, hogy már nem tanít, mennyire jó volt, picit szóval tartod és ha szimpi vagy neki, csak látja, hogy érdekled. Bocsi kicsit nehéz helyzet, hirtelen jobb nem jut eszembe. Facebookon nem tudod elkapni?

2020. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakoribb dolog ez, mint hinnéd. Utolsó félévben egy (nem idős) tanárunk vizsga után rámírt, hogy nem innék-e meg vele valamit. Fogalmam sem volt, ki ő, mert bár az órákon nyilván láttam, amúgy sosem érdekelt. Elmentem vele, de egy randinál nem lett több, nem volt szimpatikus. Sok hasonló történetet tudok.

Most meg egy idősebb (de egészsn jóképű) prof rendszeresen felkeres mindenféle indokkal, jókat beszélgetünk stb. Egyértelműen van a levegőben valami, de egyikünk sem lép. Én azért, mert egyrészt nincs kedvem, másrészt sokat fog még tanítani minket, ezért kínos lenne. Ő meg gondolom ugyanazért nem lép, meg nem tudja, hogy én akarok-e valamit. Most jó ez így, elvagyunk, beszélgetünk, de többre nincs szükség jelenleg. Aztán meglátjuk mi lesz belőle majd.

Ne add fel, csomó olyan sztorit tudok, hogy rendesen összejött valaki a tanàrával, nem annyira ritka dolog. Azt írod nem tanít már és nem is fog: ennél egyszerűbb nem is lehetne. Ha meglátod valahol (vagy esetleg ha fogadóórát kérnél hozzá) hívd el egy italra. Maximum nemet mond. És akkor mi van? Ha úgysem làtod többet, megéri a dolog. Vagy írj neki facebookon. Vagy TDK-zz nála.

2020. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!