Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bosszantja a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bosszantja a nők nagy részét ennyire az egyre élethűbb szexrobotok megjelenése és terjedése, míg a férfiakat miért nem zavarja?

Figyelt kérdés

A jelenség ismert, az utóbbi pár évben egyre élethűbb szexrobotokat kezdenek gyártani, mind férfi, mind női modelleket, és egyre nő rájuk a kereslet.

A a női modellekre nyilván sokkal nagyobb a kereslet.


Ennek kapcsán a médiában, fórumokon, itt a gyakorin is rengeteg nő dühös kirohanásokat intéz a női szexrobotok ellen, nők tárgyiasítása, és hasonló érvek, személyeskedő, lenéző megjegyzések azokkal a férfiakkal szemben, akik ilyen szexrobotot vásárolnak vagy vásárolnának.


Ugyanakkor a férfiakat szemmel láthatóan egyáltalán nem zavarja, hogy a nők férfi szexrobotokat vásárolnak.


Mi lehet az oka ennek? A nők féltik a pozíciójukat?



2020. szept. 17. 11:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
100%

#90

Ne feledjük, hogy több nemi erőszakot elkövető személy is mellesleg sikeres volt a nőknél, nem "tettek vele" semmit és nem volt "kiéhezve". Egyszerűen vannak beteg szadisták, akik azt élvezik ha bánthatnak valakit. :(

2020. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
20%

Most miért gondol mindenki itt az erőszakos, aberrált férfiakra? Rengeteg normális egyedülálló, vagy éppen kapcsolatban, házasságban élő férfi vegetál szexuálisan. Az hogy nem verik nagy dobra, az valahol természetes. Ahogy meg halad az idő előre, 40 év fölött meg már a fél társadalom elvált. Egyáltalán nem természetes a jó és kielégítő szexuális élet, és ez nem pénz, kultúra vagy a normális hozzáállás kérdése. A férfiak egymás között pletykásabbak mint a nők, de fura hogy a negyvenes, házas férfitársadalom kb. a 15 éves gyerekek szintjén áll a szexet tekintve. Kiegészítem, nem a proli férfiakról beszélek, hanem az intelligens, gondoskodó, egzisztenciálisan stabil, magukat nem elhanyagoló férjekről beszélek. Igazából az okokat sem nehéz felfedni: nem lépnek félre, az asszony nem akar elválni mivel egyébként a férj mindenben segít. Viszont mivel rendes és normális, nem vonzó szexuálisan, egyfajta barát-kolléga. Egy proli ezzel szemben szénné csalja a feleségét bárkivel akihez csak hozzájut, az asszony pitizik neki, mivel ő is proli, így kell a pénz.


A legnagyobb vesztesei a világnak a normális házas férfiak. Nem csak az én véleményem. Bocsánat, kiegészítem, az érző nők is, de sajnos belőlük nagyon kevés van.

2020. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:
89%

"A legnagyobb vesztesei a világnak a normális házas férfiak"


Még mindig nem derült ki, miért rosszabb a férfinek egy nem jó házasságban, mint a nőnek.


"mivel rendes és normális, nem vonzó szexuálisan"

Nah, te sem vagy százas, tuti azt hiszed, hogy azért nincs nőd, mert "túl jó" vagy. Nos, ez nem igaz.

2020. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
20%
93-as. Hát én pont negyvenes házas férfi vagyok, sosem volt gondom az ismerkedéssel. Én pont hogy tapasztalatból írok. Érdekes, 20, 30 évesen mennyire más volt a nők hozzáállása. Amikor már megvan minden, vége a libidójuknak, nem fontos a szex, viszont a kényelmes életet azt élvezik. Nem egyedi esetről beszélek, a tágabb baráti körömben is kivétel nélkül ez megy. Unalmas, kényszer szex a feleségek részéről. Neeem, nem a férjek hibáznak, ugyanis még a jó szex lehetősége is meg van vonva. A teljesség igénye nélkül: fogorvos, nyomdász vállalkozó, főosztály vezető, megyei igazgató, programozó, speditőr cégtulajdonos stb. Ezek azok a barátaim, akikkel közös hobbit űzünk, és egyöntetűen azonos cipőben járunk. Azért az kicsit frusztráló, hogy normális értékrenddel, normális életvitellel rendelkező férjeket állítanak "C" vágányra. A félrelépés nem opció nálunk. A vállás sem nagyon, az okokat nem részletezem.
2020. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:
100%

#94

Ismerősi körömben ahol a nőnek "vége a libidónak" ott rendre kiderül, hogy a férj általánosságban is alig foglalkozik vele, a "felizgatás" meg annyi hogy odanyomja a farkát esténként a nőnek, vagy nekiáll markolászni valami testrészét. Marha izgató. :D

Kérlek ne vedd magadra, nyilván nem ismerlek és nem is állítom hogy nálad is ez van, de azért nem hinném, hogy minden esetben ok nélkül válik köddé a nők vágya. :D

A női szexualitás sajnos(?) bonyolultabb sokszor, mint a férfiaké. Nem annyira egyszerű a dolog, hogy meglát egy jól kinéző pasit és máris izgalomba jött... rengeteg (pszichológiai, hormonális, biológiai stb.) tényező befolyásolja.

2020. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:
21%

#92 Köszönjük az újabb monologot ami azt hivatott kifejezni, hogy a férfi nem más, pusztán egy ösztönlény. Az ember azt hinné, hogy "a világ legnagyobb vesztesei" olyan emberek, akik hajléktalanok lettek, vagy rendszeres erőszak áldozatai, vagy elkapták őket az emberkereskedők, de ha te azt mondod hogy a világ legnagyobb átka, hogy nem annyiszor baszcsikáztok ahányszor a szívetek kívánná, akkor legyen úgy.

De azért valahogy még így is a férfiak azok, akiknél csökken a depresszióra való hajlam, és hosszabbodik az átlag élethossz házasság hatására, míg a nőknél statisztikailag pont a fordítottja történik. Ti szegény áldozatok.

2020. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
91%

#96

Uhhh köszi hogy felhívtad a figyelmem, az általad említett válasz fölött át is siklottam...


"A legnagyobb vesztesei a világnak a normális házas férfiak."

Ez komoly???? :D

Az afrikai éhezők, az indiai gyerekmunkások, az észak-koreai lágerben élő rabok, azok mind csak jó dolgukban nyafognak! Bezzeg ha tudnák, hogy milyen házas férfinak lenni, akkor megbecsülnék a helyzetüket!!

Remélem, csak vicc volt ez a megjegyzés.... :O

2020. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:
67%

95. Én értem miről beszélsz, el is fogadom. Viszont nálunk az a kiábrándító, hogy megvan a foglalkozás, megvan az anyagi, érzelmi biztonság. Valamiért ilyenkor unalmassá válnak a férjek, amolyan kényelmi helyzetet vesznek fel a feleségek. Sajnos ez szinte törvényszerű. Mintha nem lenne miért hajtania a nőknek, a férfiből meg egy szimpla családfenntartó válik. Szóval maga a kapcsolat jó, az együttműködés megvan, ugyanígy az összhang is. Viszont a szexualitás megszűnik, de mindig és kizárólag a feleségek részéről. A tágabb baráti köröm olyan 30 fő, de nem az a tipikus "ember állat" kategória.


A saját példám: évente több üdülés, gyakori figyelmességek, napi szintű beszélgetések, megvannak az egyéni és közös célok. Megvan az idő a családra, a kapcsolatra, megvan az én idő is. Nincs hitel, autók, ingatlanok. Szilárd egzisztencia, mindketten tudatosan élünk, táplálkozunk. Sportolunk, adunk magunkra, pedig már betöltöttük a negyvenet. Én szeretném a szexet, a feleségem nem. Amikor megkérdezem hogy hogyan szeretné, vagy mit szeretne, akkor azt mondja semmit. Nem akar előjátékot, nem akar orális szexet. Már ott tartunk, hogy egy pozíció és kész. Ultra passzív, meg se mozdul. Azt mondta legutóbb, hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel. Most akkor én mit tudok még tenni? Világ életemben figyelmes voltam, nálam a szex arról szólt, hogy adok.


Viszont a helyzetem egyáltalán nem egyedi, az ismerettségi körömben is dettó ez a helyzet. Igazából tehetetlennek érezzük magunkat. Vicces, hogy futó kalandokra vagy komolyabb kapcsolatra állandóan lenne jelentkező. Viszont ez nem az én terepem, ez ki van zárva.

2020. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
28%
96-97. Majd meghajlok az emberi és szellemi nagyságotok előtt, ha nem lesznek szöveg értelmezési gondjaitok. A kérdés nem a hajléktalanokról meg az árvákról szól, hanem a szexrobotokról, a szexuális problémákról. Imádom amikor a "nők" nagyképűek és lekezelőek. Ilyenkor etetitek a másik oldalt. Az is szuper, amikor egy normálisan megfogalmazott és összerakott válaszban kerestek egy minimális támadási felületet, majd ezt kiforgatva, felnagyítva lekezelő és bunkó stílusban magatokat önként trónra ültetve osszátok az észt. Én elhiszem hogy sz*r, erőszakos tróger volt az apátok, vagy a nagy szerelmetek, de ennyire nyíltan nem kellene belekötni ilyen buta módon még az élő fába is.
2020. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a szexualitás megszűnik, de mindig és kizárólag a feleségek részéről. "


Én azért meghallgatnám azokat a feleségeket is. Biztos máshogy festene a sztori.

2020. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!