Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bosszantja a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bosszantja a nők nagy részét ennyire az egyre élethűbb szexrobotok megjelenése és terjedése, míg a férfiakat miért nem zavarja?

Figyelt kérdés

A jelenség ismert, az utóbbi pár évben egyre élethűbb szexrobotokat kezdenek gyártani, mind férfi, mind női modelleket, és egyre nő rájuk a kereslet.

A a női modellekre nyilván sokkal nagyobb a kereslet.


Ennek kapcsán a médiában, fórumokon, itt a gyakorin is rengeteg nő dühös kirohanásokat intéz a női szexrobotok ellen, nők tárgyiasítása, és hasonló érvek, személyeskedő, lenéző megjegyzések azokkal a férfiakkal szemben, akik ilyen szexrobotot vásárolnak vagy vásárolnának.


Ugyanakkor a férfiakat szemmel láthatóan egyáltalán nem zavarja, hogy a nők férfi szexrobotokat vásárolnak.


Mi lehet az oka ennek? A nők féltik a pozíciójukat?



2020. szept. 17. 11:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom srácok, én (bár nekem mindig jutott nő) nem tudnám elképzelni, hogy tömjek valami élettelen szart. Akármennyire is élethű tapintásra is meg minden, akkor is egy plasztik cucc.


Ha ennyire el lennék keseredve, előbb fizetnék egy luxusprostinak.


Nem tudom elképzelni, hogy egy normális férfinak ott lapul az ágya alatt egy ilyen szexrobot, néha esténként megrakja, aztán alszik egy nagyot. :D

2020. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/111 A kérdező kommentje:

51

Egy élettelen szilikondarabot én se, de ezt ne így képzeld el.

Hanem egy robotot, ami (majdnem) tökéletesen élethűen imitálja az emberi viselkedést. Egy androidot, ha úgy jobban tetszik.


És nem, ez nem annyira sci-fi, mint amennyire annak hangzik.

2020. szept. 17. 15:02
 53/111 anonim ***** válasza:
85%

#48

Az általad linkelt cikk írja, hogy "Az év későbbi részében választhatóvá válnak a cserélhető fejű kínai babák, amik élethű arckifejezések megjelenítésére is képesek, illetve mocskosan beszélnek. Egy másik, mesterséges intelligenciával felszerelt modell már használható, ami mozgatható vállakkal és nyakkal van felszerelve, illetve hangutasításokra is reagál."

Ez egy hangszórós próbababa, amibe van beépítve egy műanyag/szilikon hüvely. Hol van itt szó élethű bőrről? :D


#49

Azóta eltűnt a válasz amire reagáltam, ott volt szó ilyen intelligens, valósághű robotokról. Olyan a sci-fi filmekben van.

Az átlagember számára elérhető MI alapú kommunikáció csúcsa a Siri / Google assistant, ki lehet próbálni mennyire élethűek. Semennyire. Jópofák, de ez nem kommunikáció, amit csinálnak.

Értem én, hogy a filmekben jópofák a humanoid androidok, de ez nem lesz 10-15 éven belül alap. :)

2020. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 anonim ***** válasza:
18%

"Nem tudom elképzelni, hogy egy normális férfinak ott lapul az ágya alatt egy ilyen szexrobot, néha esténként megrakja, aztán alszik egy nagyot. :D"


Kb. a nők 80 %-ának lapul az ágya alatt egy vibrátor. Néha esténként megtömi magát vele, aztán alszik egy nagyot.

A funkciója ugyanaz mindkettőnek, de legalább az egyik "emberi", a másik meg csak egy darab műanyag rúd.

2020. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/111 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy vicces, többen is leírtuk hogy örülünk neki nőként ha elterjed, mert lekattannak rólunk a perverz szatírok, de van aki még mindig provokál hogy ELgOnDoLkOdHaTnÁnAk a NőK. :D

Nyugi, valahogy majd csak túléljük ha lemaradunk rólatok. ♥

2020. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/111 anonim ***** válasza:
79%

Bár csak ingyen osztogatnák ezeket. Meg 100 év és nem maradna több kérdezöhöz hasonló diszpéldány. Kár hogy az apja nem kapott.


29F

2020. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 anonim ***** válasza:
89%

Ajánlom ezt a videót azoknak, akiket érdekel a téma. A 11. percnél kezd a szexrobotokról beszélni, de szerintem az egész érdekes.

https://www.youtube.com/watch?v=58WPqsRaX7s


A szexrobotok amikről rakott be képet, elvileg elég high-tech készülékek, mégis inkább viccesen néznek ki szerintem, mint vágykeltően - mint egy felnagyított Barbie baba. :)))

2020. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/111 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jó lesz, ha kevesebb frusztált férfi lesz, például itt is. A nők többsége támogatja itt is, kár, hogy nem írtál ki szavazást a kérdés alá.
2020. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/111 anonim ***** válasza:
90%

Én is szívesen élnék egy csendes, figyelmes, gondoskodó robottal.


N

2020. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/111 anonim ***** válasza:
15%
"A szexrobotok amikről rakott be képet, elvileg elég high-tech készülékek, mégis inkább viccesen néznek ki szerintem, mint vágykeltően"---Saját magadnak, ill. a videoban elhangzottaknak mondasz ellent, mivel ott is elmondják, hogy nagy rájuk a kereslet, és már számos európai nagyvárosban is működnek ilyen jellegű bordélyházak is. Kínában meg egyenesen beindult a tömeggyártásuk. Szóval van rá igény!
2020. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!