Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elérhető áron lesznek majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elérhető áron lesznek majd igazán fejlett szexrobotok, mi fog történni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Már most is lehet kapni, szinte a megtevesztesig élethű babákat es a mesterséges intelligencia is egyre csak fejlődik..

Nem arra gondolok, hogy majd a nők egyedul maradnak, de szerintem meghatározóak lesznek ezek a robotok.

Nektek mi a velemeyetek?



2018. aug. 14. 12:13
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
94%

Vesznek maguknak egyet.

Nem kell takaritani, mosni utanuk, es fozni sem.

2018. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
86%
Lehet bármilyen fejlett egy robot, nekem és gondolom sok más férfinak is kimondottan az élő nő a nő.
2018. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
76%
Végre hozzájutnak minőségi szexhez egy kedves, jóképű, figyelmes robottal, aki még el is mosogat.
2018. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
91%
Amilyen beteg a világ, komoly piaca lesz. Azok fogják venni, akik nem jutnak nőhöz.
2018. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
94%
Akkor a selejt mehet robotozni. Aki marad, marad. Ha nem marad, ez van.
2018. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el, találni fognak maguknak kant.
2018. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
60%
A kérdés is hülye 25F
2018. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
87%

Mikor utánaolvastam, hogy a pasik miért akarnak nőket seggberakni, engem is meglepett, hogy nem a fizikai érzést hozták fel, hanem izgatta őket a tudat, hogy dominálnak, hogy rávették valamire a nőt, amit nem akar.


Ez robotoknál nincs meg. Azt nem tudod dominálni, akinek nincs szabad akarata. Biztos lennének olyan faszik, akiknek mindegy, de nekik egy nevetséges kinézetű guminő is elég.

2018. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
64%
Velem semmi.Eddig is jól elvoltam szex nélkül évekig is, ha kellett, ezután sem hiszem, hogy bárminemű változás történne.Nem a puncim irányítja az életemet.
2018. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
A 4-es valaszoloval egyetértek. Szerintem is hatalmas piaca lesz, ebben az egyre onzobb es kenyelmesebb vilagban.
2018. aug. 14. 12:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!