Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bosszantja a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bosszantja a nők nagy részét ennyire az egyre élethűbb szexrobotok megjelenése és terjedése, míg a férfiakat miért nem zavarja?

Figyelt kérdés

A jelenség ismert, az utóbbi pár évben egyre élethűbb szexrobotokat kezdenek gyártani, mind férfi, mind női modelleket, és egyre nő rájuk a kereslet.

A a női modellekre nyilván sokkal nagyobb a kereslet.


Ennek kapcsán a médiában, fórumokon, itt a gyakorin is rengeteg nő dühös kirohanásokat intéz a női szexrobotok ellen, nők tárgyiasítása, és hasonló érvek, személyeskedő, lenéző megjegyzések azokkal a férfiakkal szemben, akik ilyen szexrobotot vásárolnak vagy vásárolnának.


Ugyanakkor a férfiakat szemmel láthatóan egyáltalán nem zavarja, hogy a nők férfi szexrobotokat vásárolnak.


Mi lehet az oka ennek? A nők féltik a pozíciójukat?



2020. szept. 17. 11:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/111 anonim ***** válasza:
48%

Edricus. Keversz valakivel. Nincs szükségem egy anonym forumról megerősítésre. Sem nőktől, sem férfiakról. Köszi a nyelvtani kiigazítást, innen már tudom, hogy rossz helyen élek. Azért látom hogy milyen magas az intelligenciád, megértetted a lényeget. Pont jókor jöttél, alátámasztod azt, amiről írtam. Jól használtam az írásjeleket? Remélem nem, így van okod lepontozni! ;)


Az én szavamra meg nem kell adni, nem is azért írok. Meg vanna az életben azok a helyek, ahol adnak a szavamra, ez sem csak szöveg, hanem tény. Gondolom ezzel mindenki így van. Ha elolvasod a "FELNŐTT KATEGÓRIA" kérdéseit, azok igazából nem is kérdések, hanem panaszok. A válaszok egy része 1+1=2 típusú közhely, esetleg trollkodás, esetleg személyes tapasztalat. Ha valaki nem közhelyeket puffogtat, akkor az már gyanús, vagy gáz. Már eleve a kérdések is -finoman szólva- a debilitás határát súrolják, úgy 75%-ban. "Hogyan lehet barátnőm?" ez napi 10X. "Ver a férjem, mit csináljak?". Aztán itt van Edricus, ő az örök magányos elmélkedő. Én már inkább sajnálom mint komolyan vegyem. Egyzser full incelnek vallja magát, egyszer megszállja a Szent Lélek, egyszer depis, egszer elszánt... viszont a vége mindig borítékolható.


Hogy én miért vagyok itt? Jó a kérdés! Talán valami mentális perverzió. Eredetileg műszaki jellegű kérések miatt jöttem ide, de valahogy ennek az egoizmustól, merev butaságtól, naivitástól, ki ha én nem stílustól, lelki szemetesládáktól, képzelt virtuális életektől, drámáktól nehezen szakadok el. A munkám is megengedi hogy olvasgassak, privátban is sok emberrel beszélgetek, meg hát ismerkedni is szeretek, érdekelnek az emberek stb. Ja, igen, megvan! Ez a hely ellentéte az életemnek. Ami egyébként feszes, tele szabályokkal, sokszor kötött. Nahát, ezen még sosem gondolkoztam el! Azért volt értelme hogy egy komment formájában rám írtál.

2020. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!