Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Nem ez a kategória, de remélem hogy itt tanácsot fogok kapni. Rám írt Facebookon egy 21 éves férfi, én is ugyanennyi vagyok. Sokszor ír nekem. Egyszer előfordult, hogy egy fél órára eltűntem, mert valami dolgom volt, erre azt írta, hogy elfoglalt lehetek biztos. Még nem is találkoztunk, de azt írta hogy majd összeköltözne velem, és hogy majd egyszer gyerek is lesz. Azt mondta hogy ő megértő velem, és akkor találkozunk amikor csak akarok, és ott ahol akarok. Azt mondja ő nem erőltet semmit, és hogy állandóan csak rám gondol. Telefonon is beszéltem már vele, 10 perc beszélgetés után mondtam hogy dolgom van, erre megkérdezte hogy mi dolgom lehet.
2020. szept. 17. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben tiltanám...elég para, hogy sosem találkoztatok és már a gyereket tervezi. Valami nincs rendben nála szerintem...
2020. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez egy érdekes szituáció. Azt nem tudom megmondani, hogy te találkozz-e vele, de én találkoznék. Egy forgalmas helyen forgalmas időpontban, így nem történhet semmi probléma. Lehet, hogy ő egy nagy lehetőség számodra, de az is lehet, hogy az első találkozásnál hatalmas csalódás. Részemről egy próbát minden megér, mindennek adok esélyt és általában igent szoktam mondani. Ha egy forgalmas helyen találkoztok semmi sem történhet szóval ez miatt ne félj. Akárhogy-is, minden jót neked és sok szerencsét a "férfivel". ;)
2020. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Még nem is találkoztunk, de azt írta hogy majd összeköltözne velem, és hogy majd egyszer gyerek is lesz." - Szerintem inkább menekülj..
2020. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is tiltanám. Idiótákkal nem érek rá foglalkozni
2020. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem erőletet semmit, de összeköltözne veled és gyereket is akar. Aha. :D Ez nagyon sok sebből vérzik.
2020. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!