Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy mennyire nagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy mennyire nagyok vagy sem az elvárásaid, attól függ hogy mennyi idő alatt tudsz azoknak megfelelő társat találni?

Figyelt kérdés

Tehát lehetnek mások szemében akármilyen kicsik/nagyok az elvárásaid, végül is az dönti el hogy valóban azok-e, hogy reálisan mennyi idő alatt tudsz olyan embert találni, aki ezeknek megfelel?


Pl ha már évek óta egyedül vagy, mert nem találsz olyat, aki megfelel a feltételeidnek, akkor valószínűleg túl nagyok az elvárásaid ahhoz képest, amit te nyújtani tudsz. De ha aktív társkeresésbe kezdesz és mondjuk jellemzően néhány hónap alatt találsz olyat, aki megfelel neked, akkor reális elvárásaid vannak. Ez így működik?


2020. szept. 18. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem igen.
2020. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Röviden: igen.

Kereslet-kínálat, ha találkozik, akkor jól csinálod.

2020. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván van még 1-2 faktor (például a puszta szerencse), de azért igen, ez valahogy így működik.


Sokáig voltam egyedül, de mindig akadt jelentkező csajszi. Ha nem az igazit keresem, simán végig kapcsolatokban lehettem volna velük, csak el kellett volna fogadni, hogy butus, vagy nem az estem a kinézete, esetleg nyafka

2020. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Nincsenek tulzo elvarasaim

Sem a jovore nezve hatalmas igenyeim

De megis nehez mert a legtobb korombeli ferfi csak valami lazat keres es nem komoly kapcsolatot

2020. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!