Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek Nicholas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Nicholas Victor (PUA mester) eszmefuttatásáról, hogy a nők csak a 10/10-es, top pasikat húzzák jobbra Tinderen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BGfjbFv8RHE&t=388s

Ez az ember egy 43 éves, tipikus XXI. századi alfahím, aki már sok-sok, elmondása alapján több mint 100 nő bugyijába beférkőzött. Tehát nem egy "nyivákoló incel", és az is figyelemre méltó, hogy 43 évesen úgy néz ki mint egy 25 éves. A nők meg ilyen idősen... hát nem túl fiatalos az átlag, le is nézi a vele egy korú nőket rendesen. "Vén büdös banyáknak" tartja őket. És igaza is van. Csak a 20-as csajokkal áll szóba ő is, max a 30 körüli gyerektelenekkel.

De mit szóltok ahhoz, hogy még egy ilyen sikeres alfa férfinek is az a véleménye, hogy a nők túl felszínesek, válogatósak és csak a legjobb pasiknak hajlandóak visszaírni, a felső 10%-nak. Aztán rinyálnak, hogy az a jó pasi meg több nőt is dug egyszerre, vagy csak szexre kellenek neki a nők?



2020. szept. 21. 18:57
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
19%
Jól látja a mester, na persze néha a 10/9 est is jobbra húzzák...Amúgy az húspiac, mindig megdöbbenek ha valaki átlag (uram bocsáss meg, de ronda pasiként) felmegy oda és várja a csodát.
2020. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 Hellmano ***** válasza:
89%
Ha ez az egyed alfahím, akkor én mi vagyok basszus :D Ez nem alfa vagyis az én nézeteimben semmikép nem alfa. Én is 3 számjegynél tartok mégsem okoskodok videókban bár én is 41 vagyok , akkor ugyanígy megtehetném, mert ő hozzá képest tuti sikeresebb vagyok/voltam a nőknél és ezt nem nagyképűségből írom :D Pontozzatok le bevállalom most, ha azt hiszitek nagyképűségből írtam :)
2020. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
20%
Miért vagy te sikeresebb mint ő? Ennek a fa.zinak jó dumája van, lazán le tud akasztani minden nap 1-1 tyúkot, ha próbálkozik.
2020. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
80%

Ez a csávó nem alfahím.

Viszonylag jóképű, sportol (legalábbis nem kövér), felvett egy inget, meg vett egy drága kocsit, ki tud nyögni 2 szót.

A legtöbb nőnek, aki egyéjszakásra vágyik, ennyi kell, nem több.


Az már sokat elmond h a legtöbben erre nem képesek, mert:

- műveletlenek (nem olvastak, tanultak)

- csórók (buták és/vagy lusták dolgozni)

- lusták

- igénytelenek


Mint ahogy te is a vékony, igényesen öltözködő, sminkelt csajra vágysz, attól még nem lesz minden ilyen csajból tökéletes nő :D

2020. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
89%
Nem használom a Tindert, de az én szívem mindig jobbra húzott.
2020. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
87%
ez tök egyszerű online társkereső férfiből 10szer annyi van mint nőből ezért a nők megtehetik hogy válogatnak és csak a legjobbak kezdenek :)
2020. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
16%

Múlt december regisztráltam egy fake profillal. Egyetlen egy kép volt, egy kép szerint magasabbnak tűnő, férfias srácról. Egy normál kép volt rajta, nem volt félmeztelen, annyira nem volt kigyúrva sem, csak karakteresebb arca volt.


24 óra alatt érkezett

2020. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
20%

Bocsánat, szóval, 24 óra alatt több mint száz kedvelésem, lájkom lett. Ami érdekes, hogy még rám is írtak, és ami még érdekesebb, hogy full átlag lányok voltak, olyan igazán jó csaj nem volt köztük. Nem csúnyák, csak átlagosak. Szóval ja, a Tinderen is áll a Pareto-elv, nagyjából a férfiak 20%-a aki kiemelkedik.


Persze, ez önmagában természetes, és meg is értem, csak a srácnak semmiféle plusz infó nem volt fenn, csak egy kép, és így is aránytalanul sok lájkot kapott, annyit, amit átlagférfiként negyedannyit se tudnék megszerezni. Szóval, sokat kell még dolgoznom magamon.

2020. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
88%

Szia Viktor!


Ennyire nem megy ez a PUA baromság biznisz, hogy itt, és így kell reklámoznod a céget?

2020. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
89%

"De mit szóltok ahhoz, hogy még egy ilyen sikeres alfa férfinek is az a véleménye, hogy a nők túl felszínesek, válogatósak"


Mondja ezt egy alak, aki 40-es pasi létére huszas lányokat akar.


"sikeres alfa férfi"

Sikeres ember boldog családban él. Az nem siker, hogy (fél)részeg csajokat összeszed egy éjszakára a pénzével.

2020. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!