Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemrég matcheltem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég matcheltem egy sráccal tinderen és rögtön elkérte a fb elérhetőségemet? Ez normális? Mire véljem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a tinder protokollhoz fogalmam nincs hogy ez most jót jelent-e vagy sem. Ráadasul nem biztos hogy egy vadidegennek rögtön megszeretnem adni.

Mi erre a helyes reakció? Vagy ez gyakori?


2020. szept. 23. 12:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add meg. Ha nagyon nyomul, akkor esetleg telószám alapján WhatsApp vagy Viber, mivel ott nem lát rólad semmilyen egyéb adatot. Amúgy egyesek pl az Instagramot adják meg a másiknak. Szóval nekem többnyire a Facebook az utolsó, amit megadok Tinderen.
2020. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

10 Az udvarlás - bármilyen hihetetlen - kölcsönös folyamat volt. Éppúgy hozzátartozott, hogy a nő elejtette a zsebkendőjét, mint az, hogy a férfi felkapta a kendőt, és visszaadta a nőnek.

A férfi virágot vitt a nőnek, a nő a férfinek ajándékozta a cipője szalagját.

A férfi szerelmes levelet írt, a nő válaszolt rá.

A férfi szerenádot adott, a nő elküldött a férfinek egy tincset a hajából.


A "teperjen csak értem a pasi, addig én három másik csávóval szórakozom, mert megérdemlem!" szitunak semmi köze az udvarláshoz.

2020. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
És szerinted attól, hogy a férfi virágot vitt, a nőnek kötelező volt letolni a bugyit, hozzámenni feleségül stb...? Lehet, hogy a virág és a bonbon ellenére se lett az övé a nő, ettől függetlenül létezett az udvarlás. Most meg a rád vigyorgott egy pasi, úgyhogy már ugorj fejest az ágyba, mert különben csak az idejét vesztegeted felfogás van. Az más kérdés, hogy a mindenkivel lefekvő nőket ugyanúgy rbancozzak, mint régebben.
2020. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%

13 Miért van az, hogy nem tudsz logikusan érvelni? Miért van az, hogy egyre-másra irreleváns butaságokat húzkodsz elő?


Ha azt mondom, nem etikus "hagyni, hogy a pasi teperjen, miközben teszek a fejére", azzal jössz, hogy régen ezt hívták udvarlásnak.

Mikor felvilágosítalak, hogy nem, az udvarlás nem ezt jelentette, hanem kölcsönös ismerkedést, valahonnan előráncigálod ezt a hülyeséget, hogy "akkkóóó kötelezőőő letóóóóni a bugyiiiiit?"

Nem, nem kötelező.

De ha már a régi dolgokkal meg udvarlással példálózol, tegyük hozzá, hogy a nem tetsző/nem megfelelő férj-jelöltet visszautasították (tudod, kikosarazás, "kiteszik a szűrét", stb.), nem pedig futtatták még pár kört, mert az olyan jó egónövelő...

2020. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%
Írsz valamit, amivel nem értek egyet és leírom, én mit gondolok. Attól, hogy neked az nem tetszik, még nem lesz irreleváns :) A másik: ha látod, hogy nem vevő rád a csaj, akkor miért nem hagyod a fenébe és miért futsz további, tök felesleges köröket, amivel az egot növeli?
2020. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%

Attól, hogy gondolsz valamit, még nem lesz releváns. Főleg, ha nem kapcsolódik az adott témához, csak benyögöd.


Volt dolgom magadfajta csajjal, akibe semmi logika nem szorult, hát nem kívánom senkinek... :D

Ha felvetettem, hogy igazságtalan, hogy b.sztat, ha a kolléganőimmel kávézom, miközben ő az exével lazul, csak nézett rám meredt tekintettel, majd közölte, hogy "de az más".


Hát kb. hozod a színvonalat :D



"ha látod, hogy nem vevő rád a csaj" Aha. A Tinderen a match a "nem vevő rád a csaj" szinonimája. Minden nap tanul valami újat az ember...

2020. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
59%

Mert Tinderen vagy máshol online nem tűnik fel neked, hogy nem vevő rád valaki? Az igen.


Bocsi, de nem te vagy az atya úristen, hogy megszabd, mi releváns és mi nem. Az exnőd emlegetese hogy jön ide és mit hasonlítgatod bárkihez... Kiragadsz valamit a beszélgetésetekből, aztán senki se volt ott a gykrol, hogy hallja, pontosan mi hangzott el és hogyan. Az ilyen férfiaktól mentsen az ég!

2020. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%
Ja, várj match=tuti, hogy vevő rád a csaj. Az igen.
2020. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
23%

Megint ugyanazt a hülyeséget nyomod, mint az előbb a "le kőőő tóóni a bugyijááááát, hőőő?" dumáddal. Ez a szándékoltan eltúlzott reakció, amivel nem is az én álláspontomra reagálsz, hanem valami szalmabábra, amit a saját prekoncepcióidból állítottál össze. És lefogadom, még büszke is vagy, hogy milyen okosan válaszolgatsz.


A match egy jelzés, hogy kölcsönös a szimpátia, amiből lehet valami. Jelzés, hogy nyitott vagy az ismerkedésre. (Még egyszer, hátha megérted: nem a bugyid letolására - az ismerkedésre, a kölcsönös interakcióra. Az udvarlás mai megfelelőjére. Még egyszer, hátha megérted: az udvarlás sem ma, sem a múltban nem azt jelentette, hogy a férfi teper, a nő meg nem reagál. És még egyszer, hátha ezt is megérted: ha jobbra húzol valakit, azzal azt jelzed felé, hogy LEHET valami. Hogy nem utasítod el élből. Ezek után persze, hogy próbálkozik a pasas.)


De ha te azért húzol jobbra valakit, mert NEM akarsz vele ismerkedni, akkor azt kell mondjam, hogy nem vagy képes ésszel felérni a tinder egyébként nem túl bonyolult működését.


De itt ezt most elengedem. Van, akivel nem lehet vitázni, mert ahhoz is inkompetens, hogy megértse a felvázolt alapszituációt. Inkább örülj, hogy milyen okos vagy.

2020. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
74%
Jobbra húzom, mert adott pillanatban megtetszett/szimpatikus és utána derül ki, mondjuk beszélgetés során, hogy nem akarok vele tovább ismerkedni. Kozmikus, mi?
2020. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!