Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemrég matcheltem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég matcheltem egy sráccal tinderen és rögtön elkérte a fb elérhetőségemet? Ez normális? Mire véljem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a tinder protokollhoz fogalmam nincs hogy ez most jót jelent-e vagy sem. Ráadasul nem biztos hogy egy vadidegennek rögtön megszeretnem adni.

Mi erre a helyes reakció? Vagy ez gyakori?


2020. szept. 23. 12:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Amúgy a kioktató, pökhendi stílusod alapján te képzeled magad a franc tudja kinek. Nagyobb örömöd ne legyen.
2020. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha mar nem sizmaptikus az illeto, akkor lehet lazan unmatchelni... az is egy feature
2020. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
59%
És akkor nem érzi úgy, hogy felesleges köröket futott? Dehogynem. Egy beszélgetés után már azt gondolják, a nő kötelezte magát nekik valamire, minimum szexre.
2020. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Fura lenne megadni minden matchnek. Vicces, hogy én is megadtam anno több embernek is, valakivel csak beszélgettünk, valamivel randiztunk is (persze nem egyszerre). Ritkán szelektálom az ismerőseimet, így évek távlatából vicces látni, hogy akikkel közben ismerősök maradtunk, de azóta sem beszélünk sorba házasodnak meg :DD
2020. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet visszahúzni?

Ugyértem a nők azt se tudják mit akarnak.Ez nem is baj.Ügyetlenkedés megy,aztán megy az oppá megszaladt,bocsika!!

Szval kéne egy olyan opció ,hugy visszahúzod.Aztán lehet huzigálni ide oda.

2020. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

25# ezt nem teljesen értem. Nem azzal van a probléma hogy jobbra húztam. Szimpatikus a képei, leírása alapján.

De számomra furcsa gy vadidegennek akivel 2 sort se beszéltem megadni a fb-omat ami bár nincs tele mindenféle személyes infóval, nem véleletlenül a nagy részét csak az ismerőseim látjál, akiket minimum (rendszeres) látásból ismerek, betudom nagyjából lőni.

De egy vadidegennek minek ha még nem is beszéltünk?

2020. szept. 23. 16:46
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Le akar "checkolni" Fb-n, képek, ismerősök stb. avagy rád akar írni ott is. Ha nem akarod megadni akkor nem adod meg, a címedet sem mondod meg két levélváltás után senkinek nem? Ha követelőzik akkor tiltás azonnal. Beszélgettek, ismerkedtek és majd megadod amikor te úgy látod hogy érdemes.
2020. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy miért akarja? Ne add meg ha neked nem kényelmes.
2020. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

25#vok.

Azért is kerheti,mwrt olvastam valahol,higy akinek nics fb profilja, az kamu profil is lehet.Amúgy állítolag tényleg sok ilyen van.És azt ajánlják,hogy ez több lehetőséget,esélyt ad.Varjál,azt hiszem vmeik társkeresőn is volt egy opció,hogy fb elérhetőség megjelenítése.


Én erre tudok tippelni.

2020. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Az a jó reakció, hogy elmondod, neked ez még korai.
2020. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!