Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legdurvább elutasítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább elutasítás amit nőtől kaptál?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Beszélgettünk, beszélgettünk és egyszer csak azt mondta, hogy "te k**va részeg vagy" és elment. (Mondjuk igaz, h K részeg voltam)
2020. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Egyetemi szaktársam volt 19-20 éves koromban, akibe 1,5 évig bele voltam zúgva. Egy közös barátunkon keresztül megüzente, hogy undorodik a gondolattól, hogy velem legyen. Semmi rosszat nem csináltam. Egy ideig jóban voltunk, egyszer még éjszakai fürdőzésre is elmentünk kettesben. Talán még egy ideig tetszettem is neki. Csak félénk voltam, nem mertem kezdeményezni nála és akkoriban még nem értettem a nőkhöz. (Szűz voltam 21 éves koromig.) Meg az a fajta nő volt, hogy azóta már férjhez ment és gyereket szült egy gazdag vállalkozónak. (Én se leszek csóró, nem irigykedésből mondom.) Ezt csak később tudtam meg.


26/F

2020. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Az a durva hogy én utasítottam el őket régen,általánosban volt 3 csaj szépek is voltak de nagyon gyerek voltam még,közép iskola volt 5 csaj aki őszintén el monda idősebb és fiatalabb is abból 1 kivételével mindegyik tetszett de vissza utasítottam mert bepánikoltam,most meg sehol sem tartok.

22F

2020. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Tök jó volt minden, közös téma nem is egy, zenei stílus stb. szóval kb minden fasza volt és órákon át eltudtunk lenni saját világunkban.


Majd le közölte pár randi után hogy "bocs találtam jobbat"

2020. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
#1 es szakadok... 😂😂😂
2020. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
"Te húzzál már innen" (még meg sem szólaltam), és a "Soha nem jönnék össze veled" (ismerőstől) volt a legrosszabb.
2020. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"Semmi gond, majd férfiasodsz"
2020. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még hozzám.
2020. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az fájt a legjobban, amikor hülyének néztek.

"Most tanulnom kell."

"Most sok dolgom van, nem érek rá."

"Most nem érzem magam késznek az ismerkedésre."


Nem elég, hogy lekoptatnak, elutasítanak, még úgy is kezelnek, mint egy utolsó fogyatékost. Mert biztos nincs valakinek hetekig 20 perce legalább egy kicsit beszélgetni!


Számomra ez a legdurvább. Amikor nem csak arról van szó, hogy nem kellesz nekik, hanem arról is, hogy totálisan tiszteletlenek veled és emberszámba se vesznek.


De azért azóta változtak az idők! Olyan szívmelengető érzés, hogy ezek a cafatok azóta elváltak, egyedüli leselejtezett anyák lettek, én meg élettársammal élek, aki figyelmes, gondoskodó nő.


Az élet szép... ☺️ Főleg, amikor a sérelmeidet az élet helyrerakja! 😜

2020. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan ezek voltak a legdurvábbak? Amennyi panaszt olvasok itt férfiaktól a durva visszautasításokról, azt hittem, ennél sokkal rosszabb válaszok lesznek. Ilyeneket simán kapnak a nők is.


Bocs az offért.

2020. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!