Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább elutasítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább elutasítás, amit kaptatok? Mi volt az, ami nagyon rosszul esett?

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Tanárom visszautasított,nagyon durva volt
2015. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
én csak olyant kaptam pedig én normális voltam a nőnemű lényekkel mindig... nem tudom mit kell bunkózni szép szóval is el lehet küldeni az embert....
2015. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
16 éves koromba "belezúgtam" egy 18 éves fiúba. Vettem neki egy kis szívcsokit, amikor nyújtottam át neki kiröhögött és elment :-$ évekkel később próbálkozott nálam nagyok sokáig, azóta is ha meglát... De nem érdekel. 19/N
2015. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Hogy érted hogy évekkel később? 3 éve volt csak :)
2015. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
2 év nem évek? :O
2015. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Black Man, hogy küldtek el?
2015. dec. 12. 20:41
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
1 értelmes válasz érkezett a kérdésre erre privátba bántjátok? Undorító! Le se írom amit szerettem volna. 27/F
2015. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A szomszed anyuka :/ rosszul esett.
2015. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

Röviden és tömören:


Odamentem egy kedvesnek és szolidnak tűnő lányhoz,elmondtam neki mit szeretnék,majd az arcomba röhögött így konkrétan,és azt mondta,hogy nem képzelem ,hogy ő egy ilyen nyomorékkal, mint én leáll egyáltalán...

De sok hasonló sztori volt még,lenne mit mesélnem mivel egész életemben a nőktől csak a visszautasítást,kinevetést,megalázást kaptam...

24/F

2015. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

Díszgyertyákkal kivilágított helyen a leöntött a tömény italával, de véletlen nem kalkulálta be, hogy ez bizony tűzveszélyes.

A rendőröknek persze azt mondta véletlen volt, így megúszta egy telefonszám átnyújtással és egy későbbi randi ígéretével, engem meg majdnem elkalapált a leendő hősszerelmes. A piásoknak verés jár, nem kufircolás!


Remek, életemben nem ittam alkoholt, de piás vagyok, oké :)

2015. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!