Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Photofeeler-es teszt szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Photofeeler-es teszt szerintetek menniyre valós? Igazából is így látnak minket az idegen emberek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Semennyire. Egyszer belenéztem, és én speciel teljesen vélelenszerűen kattingattam.
2020. szept. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Minden olyan oldal ahová bárkit beírhat bármit - nem nagyon fog jól működni. Megjönnek a trollok, az olyan "eh, má' itt beírok valamit, meeee unatkozok naon" figurák, meg egyes személyek a saját képeik alá beíratnak pozitív dolgokat a saját haverjaikkal.
2020. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem így működik. Lehet írni is, de az ritka. Pontozni kell 0-3-ig, a saját képedet nem tudod értékelni, és mindenkinek random adja be a képeket/embereket.
2020. szept. 25. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Látnak idegen emberek máskülönben hogyan tudnának pontozni?! Egészen reálisan pontoznak a nagyszamok törvénye meg rasegit. Próbáld ki!


Egy szexi kép magasabb értékelés fog kapni egy kevésbé szexi és erről te magad is meggyozodhetsz. Persze vannak troll szavazatok is de a hangsúly a nagy számok törvényen van. Kb vagy 40 szavazat az már egészen pontos értéket ad majd.

2020. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én kipróbáltam, tudom, hogy működik. Az érdekel, hogy az eredmény mennyire reális? A való életben is így látnak minket az idegenek az utcán? Mert egy kép más, mint az, ha élőben látsz valakit.
2020. szept. 25. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Tinderrol ami nagyon kevés talit sikerült osszejonni nos szóval... A valóságban az összes csaj SOKKAL rondabb volt mint a kepeken! Konkrétan volt olyan akit fel sem lehetett ismerni...


Szóval jah nyilván nagyban függ attol hogy kép az hogyan van elkeszitve.

2020. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Én sokat használtam és használom is a Photofeelert.

Úgy gondolom, hogy a valóságban nem így látnak az emberek, mivel fényképek értékeléséről van szó.

Viszont jól használható annak előrejelzésére, hogy társkeresőn mennyire leszel sikeres az adott fényképpel.

Férfiként, ha a Photofeeleren 8-9 pont alatt vagy, labdába sem rúghatsz. Tapasztalatból írom, kipróbáltam, nem vicc, nem trollkodás.

2020. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És nőként?
2020. szept. 25. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nem próbáltam, viszont raktam fel photofeelerre női képeket, csak próbaképpen.

A kapott pontszámok szerintem itt is hitelesek. Azt mondanám, hogy egy 4-5 pontos képpel már elég jó vagy, fogsz leveleket kapni. 7 ponttól pedig már bombázónak számítasz.

2020. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaza van annak, aki azt írta, hogy nem teljesen valós, mert képeket értékelnek.


Két képpel próbálkoztam eddig.

Az egyikkel a kinézetem 5-ös lett (egy barátom készítette rólam egy kirándulás alkalmával; átlagos ruházat, semmi filter), a másikkal 8-as (esküvőn, hivatásos fotós által készített kép, fekete-fehér, öltönyben vagyok rajta, és persze a fotós retusálta is) Szóval a photofeeler abból a szempontból a valóságot adja, hogy ennyit számít, milyen fajta képet raksz fel.

2020. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!